Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Керівники району привітали жительку села Дертка із 95-літнім ювілеєм

Керівники району привітали жительку села Дертка із 95-літнім ювілеєм

Керівники району привітали жительку села Дертка із 95-літнім ювілеєм

16 березня жителька села Дертка Ізяславського району Антоніна Тихонівна Свирида відзначаєювілей – 95-річчя від дня народження. Антоніна Тихонівна є майже ровесницею Ізяславського району, який було утворено 7 березня 1923 року. За своє довге життя ювілярка завжди була у вирі всіх подій, які випали як на долю країни, Ізяславщини, так і на власне її родини та близьких. Вона пережила Великий Голодомор 1923-33 років. Особливо важким було лихоліття Другої світової війни: брати воювали на фронтах, а юна Антоніна із сестрою Надією була вивезена на примусові роботи до нацистської Німеччини, де провела понад три роки. Після повернення до рідної домівки працювала в рідному селі. В 1955 році пов'язала свою долю із учасником війни Свиридою Яковом Петровичем, з яким народила та виховала двох дітей. За сумлінну працю в місцевому колгоспі була народжена медаллю «Ветеран праці». В 1966 році залишилась удовою. Далі піднімала сім'ю, дочекалась 3-х онуків та 3-х правнуків.І сьогодні у такому поважному віці душа переживає за онуків Віктора Зайця та Володимира Хоптяра, котрі стали на захист свободи, незалежності та територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції.

У святковий день до оселі ювілярки, щоб привітати її із знаковою подією в житті, завітали голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова Ізяславської районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, голова місцевого ветеранського осередкуІгор Філінюк.

Вони висловили щирі слова подяки Антоніні Тихонівні Свириді за сумлінну працю протягом життя, побажали міцного здоров'я ювілярці та всім членам її великої та дружньої родини. Також вони вручили їй грамоту Ізяславської районної державної адміністрації та Ізяславської районної ради, квіти та подарунки від народного депутата України Андрія Шиньковича і від районної ветеранської організації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

122
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.