Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Каскадівці поріднилися із небом

Каскадівці поріднилися із небом

Більшість хлопчиків з дитинства мріють про небо: хтось хоче стати пілотом та керувати літаком, хтось бажає здійнятися ще вище – у космос, а дехто мріє зробити крок у небо та відчути себе птахом під куполом парашута.

Вихованцям військово-патріотичного клубу «Каскад» випала нагода наблизитись до своєї заповітної мрії.

З нагоди Дня парашутиста, яке прийнято відзначати в Україні 26 липня, в цю неділю «каскадівці» відвідали аеродром «Воронів» Гощанського району Рівненської області з метою здійснення довгоочікуваної мрії – стрибнути із парашутом. Супроводжував каскадівців голова громадської організації «Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення», Василь Тележинський.

По приїзду до авіаційного клубу юні ізяславчани ознайомились із аеродромним життям, поспостерігали за польотами планерів, а також за іншими людьми, котрі здійснювали стрибки, щоб побачити і дізнатися – як це буває. Із підлітками охоче ділилися враженнями ті, хто вже відчув на собі принади повітряної гавані.

Кількагодинне навчання, ретельний медогляд, відповідне екіпірування і лише тоді на борт літака – така програма чекала на відвідувачів авіаційно-спортивного центру.

Небо – це не лише крила і відчуття абсолютної свободи; для необережних воно може стати останнім польотом, стрибком у прірву небуття.Тому відважні сміливці з Ізяславщини уважно слухали інструкторів про тонкощі парашутної справи.

І ось настав той час, коли теорію і практику потрібно з'єднати в одне ціле. Юні курсанти-ізяславчани піднялися у небо на літаку, щоб один за одним стрибнути з парашутів. З кожним підйомом літака вогники в очах підлітків змінювались страхом, та кожен намагався це приховати.

Проте, повернувшись на старт, після стрибка обличчя юних парашутистів різко змінилось – вони були світлі, радісні та щасливі. Адже вони здійснили мужній і рішучий вчинок, перший стрибок з парашутом, який кожен пам'ятатиме усе своє життя. Разом із ними, для підтримки високого морально-бойового духу, стрибнув із парашутом і Василь Тележинський — в минулому професійний військовий, який незважаючи на свій поважний вік здійснив цього дня 462-ий стрибок.

По завершенню стрибків кожному курсанту було вручено відповідне посвідчення.

Як зазначило керівництво клубу «Каскад», стрибок із парашутом цілком можна порівняти із бойовим завданням. Це випробування на відвагу, сміливість, рішучість. Далеко не кожен зможе ризикнути і зробити крок у небо. Кожен із них відповідально і свідомо готувався до цієї події, завдяки чому стрибки пройшли на відмінно.

День був чудовий, стрибки — захоплюючі, а враження — незабутні.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.