Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Каскадівці на військово-польових зборах

Каскадівці на військово-польових зборах

28-29 березня 27 вихованців військово-патріотичного клубу «Каскад», який діє на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, традиційно взяли участь у військово-польових зборах. Цьогоріч захід відбувся на полігоні військової частини А0553 м.Хмельницький, за підтримки керівництва відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, командування військової частини А0553 8 окремого полку спеціального призначення, Ізяславського районного військового комісаріату. Також до організації та проведення даного заходу безпосередньо долучилисьКП «Ізяславтепломережа» та КП «Комуненерго».

Дитячо-юнацький військово-патріотичний клуб «Каскад» створений з метою формування, виховання у молоді любові та поваги до Батьківщини, оволодіння військово-прикладними видами спорту та для того, щоб підготувати юнаків до служби у Збройних Силах України. Підлітковий клуб був заснований в Ізяславі у далекі 60-ті роки. В «Каскаді» під чітким керівництвом вчителя фізкультури та військової справи Лєбєдєва Валентина Петровича виховувались мужність, наполегливість, взаємодопомога та відповідальність серед підлітків. Не один десяток офіцерів елітних підрозділів були вихованцями цього юнацького клубу, серед них – Герой України Олександр Петраківський, колишній в.о.міністра оборони України Михайло Коваль та інші. На жаль, у 2007 році «Каскад» припинив свою діяльність. Проте, з метою популяризації національного військово-патріотичного виховання молоді робота клубу у 2016 році відновлена. Цьогоріч юнацькому клубу виповнюється 50 років. На заняттях вихованці клубу вдосконалюють не лише спортивну майстерність, а й проходять парашутно-десантну та військову підготовки, топографію, тощо. Особлива увага також приділяється психологічній і моральній підготовці вихованців клубу, розвитку їх вольових і позитивних людських якостей, національному духу і особистісному вдосконаленню.

У перший день військово-польових зборів для вихованців «Каскаду» було ознайомлено із історією військової частини. Надзвичайно цікавою та пізнавальною стала екскурсія в музеї бойової Слави, яка дала змогу підліткам ознайомитися з історією полку. Крім того «каскадівцями» було здійснено покладання квітів до меморіалу загиблих воїнів-спецназівців та вшанування їхньої пам'яті.

Протягом цих двох днів учасників очікувала цікава та насичена програма.

Перед заняттями вихованці клубу пройшли інструктаж з техніки безпеки, ознайомились з правилами перебування на полігоні, правилами поводження зі зброєю та боєприпасами. Із «каскадівцями» працювали досвідчені військовики.

Командуванням військової частини для вихованців клубу було організовано та проведено заняття з парашутно-десантної підготовки, де продемонстровано укладання парашутів Д-6, Д-5 та З-5, а також наземне відпрацювання елементів стрибка з парашутом (на тренажерах ПДК).

На заняттях із вогневої підготовки «каскадівцями» було відпрацьовано всіх елементів вогневої підготовки при стрільбі на вогневому рубежі. Підлітки мали можливість самостійно потренуватися у: розібранні та складанні особистої зброї, спорядження магазину боєприпасами, приготуванні до стрільби із різних положень (лежачи, з коліна, стоячи). Також «каскадівців» неабияк зацікавило практичні заняття із метання ручної гранати на дальність та міткість, стрільби із стрілецької зброї – автомата АКС-74.

Не менш захопливою була програма військової топографії (відпрацювання нормативів): визначення напряму руху за вказаним азимутом; рух за заданим азимутом.

По завершенню навчальних зборів лунали слова щирої вдячності вихованців клубу «Каскад» командуванню частини та її підрозділам, які були причетні до проведення військових зборів дітей і забезпечення відповідного навчального процесу.

Національно-патріотичне виховання все більше набуває характеру системної і цілеспрямованої діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, інститутів громадянського суспільства, громадян з формування у людини і громадянина високої національно-патріотичної свідомості, почуття відданості своїй державі.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.