Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​«Каскадівці» Ізяслава вкотре поріднилися із небом

​«Каскадівці» Ізяслава вкотре поріднилися із небом

Більшість підлітків з дитинства мріють про небо: хтось хоче стати пілотом та керувати літаком, хтось бажає здійнятися ще вище – у космос, а дехто мріє зробити крок у небо та відчути себе птахом під куполом парашута.

Юнакам та дівчатам, які є вихованцями військово-патріотичного клубу «Каскад», що діє на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, випала нагода наблизитись до своєї заповітної мрії.

У неділю, 20 жовтня, у рамках реалізації завдань районної цільової Програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням сорок сьомої позачергової сесії сьомого скликанняІзяславської районної ради від 15 травня 2019 року № 8, з метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, духовної єдності поколінь, формування національної свідомості у служінні Батьківщині, вихованці військово-патріотичного клубу «Каскад» відвідали аеродром «Воронів» Гощанського району Рівненської області з метою здійснення довгоочікуваної мрії – стрибнути із парашутом. Супроводжував «каскадівців» керівник клубу — голова громадської організації «Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення» Василь Тележинський.

По приїзду до авіаційного клубу юні ізяславчани ознайомились із аеродромним життям, поспостерігали за польотами планерів, а також за іншими людьми, котрі здійснювали стрибки, щоб побачити і дізнатися – як це буває. Із підлітками охоче ділилися враженнями ті, хто вже відчув на собі принади повітряної гавані.

Кількагодинне навчання, ретельний медогляд, відповідне екіпірування і лише тоді на борт літака – така програма чекала на відвідувачів авіаційно-спортивного центру.

Небо – це не лише крила і відчуття абсолютної свободи; для необережних воно може стати останнім польотом, стрибком у прірву небуття. Тому відважні сміливці з Ізяславщини уважно слухали інструкторів про тонкощі парашутної справи.

І ось настав той час, коли теорію і практику потрібно з'єднати в одне ціле. Юні ізяславчани піднялися у небо на літаку, щоб один за одним стрибнути з парашутами. З кожним підйомом літака вогники в очах підлітків змінювались страхом, та кожен намагався це приховати.

Проте, повернувшись на старт, після стрибка обличчя юних парашутистів різко змінилось – вони були світлі, радісні та щасливі. Адже вони здійснили мужній і рішучий вчинок, перший стрибок з парашутом, який кожен пам'ятатиме усе своє життя. По завершенню стрибків кожному курсанту було вручено відповідне посвідчення.

Як зазначило керівництво клубу «Каскад», стрибок із парашутом цілком можна порівняти із бойовим завданням. Це випробування на відвагу, сміливість, рішучість. Далеко не кожен зможе ризикнути і зробити крок у небо. Кожен із них відповідально і свідомо готувався до цієї події, завдяки чому стрибки пройшли на відмінно.

День був чудовий, стрибки — захоплюючі, а враження — незабутні.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

142
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.