Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Карантинні новації!

Карантинні новації!

Оновили процедуру реєстрації безробітних.

Державний центр зайнятості оновив процедуру щодо особливостей реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю на період дії карантину. Про це повідомляють у відділ інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості.

«Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви двома способами. Перший — особисто, під час відвідування центру зайнятості (якщо центр зайнятості чи філія, де будете обслуговуватись працює у звичайному режимі). Другий — через портал державних послуг «Дія», — йдеться у повідомленні.

Щоб подати документи через портал «Дія» необхідно:
а) зареєструватися чи авторизуватися в кабінеті громадянина на сайті www.diia.gov.ua ;
б) заповнити заяву;
в) ввести номер соціального рахунку для отримання виплат;
г) завантажити необхідні документи: паспорт, документ про освіту, документ
про останній вид зайнятості та інші;
д) підписатися за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Результат розгляду заяви буде відображено у Вашому кабінеті, направлено на електронну пошту та надіслано на телефон у вигляді смс.

На період карантину надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю відбувається у перший день після подання особою відповідних заяв та документів.

Покрокову інструкцію щодо особливостей реєстрації та обслуговування зареєстрованих безробітних у період карантину читайте за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/elektronne-podannya-dokumentiv

Портал "Є"

106
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.