Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Карантин продовжили ще на три місяці: Шмигаль назвав причини

Карантин продовжили ще на три місяці: Шмигаль назвав причини

Раніше його дію члени Кабміну продовжували до кінця цього року.

15 грудня, уряд вчергове продовжив дію карантину. Цього разу — до 31 березня 2022 року. Однією з причин такого рішення став недостатній рівень вакцинації. Про це на засіданні Кабміну заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, щоб ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей, уряд продовжує адаптивний карантин щонайменше до 31 березня 2022 року. Це означає, що залишаються в силі усі нинішні правила. Зокрема, вимоги щодо наявності COVID-сертифікатів, носіння захисних масок і соціальної дистанції.

«Понад 40 відсотків дорослих українців вже отримали щеплення від коронавірусу. Але, на жаль, темпи вакцинації починають спадати, — пояснює Денис Шмигаль. — Саме завдяки вакцинації ми зможемо зупинити пандемію. Поки її рівень в Україні не досягне 70 відсотків населення ми маємо продовжувати дотримуватися всіх встановлених карантинних обмежень».

Він додав, що відсьогодні дві області перейшли з «червоної» у «жовту» зону карантину. Йдеться про Хмельниччину та Вінниччину. Таким чином «червоний» рівень залишається діяти на території восьми регіонів країни. Серед них: Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська (крім самої столиці), Миколаївська, Сумська, Черкаська та Чернігівська області.

Нагадаємо, з 15 грудня у Хмельницькій області знову діє «жовта» зона. Це означає, що міський транспорт може перевозити не лише сидячих пасажирів, а й заповнювати 50 відсотків місць, призначених для стояння. Головною умовою проведення масових заходів, роботи закладів харчування, культури, спорту є наявність в усіх їх працівників і відвідувачів документів, які підтверджують отримання хоча б одного щеплення від COVID-19 або довідки про одужання від нього чи негативного тесту на коронавірус.

Також нагадаємо, що у вересні урядовці продовжували карантин до 31 грудня цього року.

Сайт "Є"

204
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.