Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Карантин через Covid-19 продовжили: цього разу ще на два місяці

Карантин через Covid-19 продовжили: цього разу ще на два місяці

Обмеження і надалі встановлюватимуть за чотирма рівнями епіднебезпеки.

21 квітня, урядовці на засіданні Кабінету міністрів України продовжили режим надзвичайної ситуації, який запроваджували раніше через пандемію коронавірусу, до 30 червня. Щонайменше, за рішенням уряду, до цього часу діятиме і адаптивний карантин, який запроваджують в регіонах відповідно до епідеміологічних показників.

«Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації і, відповідно, карантину», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну.

Нагадаємо, раніше, а саме 17 лютого, Кабінетом Міністрів було схвалено постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня. Тоді ж було встановлено 4 рівні епіднебезпеки («зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний») та показники, за якими їх запроваджують в регіонах відповідно до епідеміологічних показників.

Додамо, що наразі Хмельниччина перебуває у найжорсткішій – «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки. Такий рівень в області діє від 9 квітня. Тоді на Хмельниччині зафіксували перевищення двох показників — госпіталізації хворих на COVID-19 та показник завантаженості ліжок з киснем.

Як розповів сьогодні під час онлайн-брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Тюрін, в області і досі перевищено рівень госпіталізації (111 випадків на 100 тисяч населення при нормі не більше 60 випадків), завантаженість ліжок з киснем (67,5 відсотка, тоді як допустимо не менше 65 відсотків), а також третій показник — епідпоріг по ГРВІ. Його в області перевищено на 19,6 відсотка.

Коли ж Хмельниччина може покинути «червону» зону — прогнозувати рано, зазначає Сергій Тюрін. Адже ситуація, не зважаючи на незначне зниження захворюваності на Covid-19, досі залишається складною.

Нагадаємо, в «червоній» зоні карантину заборонена робота усіх закладів освіти, крім дитсадків і 1-4 класів шкіл, робота непродовольчих ринків, закладів громадського харчування — вони можуть лише займатися доставкою їжі або приймати замовлення клієнтів на винос, робота будь-яких розважальних закладів.

Разом з тим обласна комісія ТЕБ та НС дозволила міжміські пасажирські перевезення та рух приміського залізничного транспорту.

Сайт "Є"

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.