Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславський суд призначив покарання чоловіку, який намагався зґвалтувати неповнолітню

Ізяславський суд призначив покарання чоловіку, який намагався зґвалтувати неповнолітню

Чоловіка позбавили волі.

Ізяславський районний суд визнав винним чоловіка в закінченому замаху на зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, а також у грабежі. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

«За вироком суду, минулого березня уродженець Шепетівщини в рідному селі заманив до будинку, де на той час мешкав, малолітню дівчинку. Дитина знала молодого чоловіка, котрий допомагав по господарству її батькові, тому погодилася піти до нього на гостину палити вогнище. Та той, будучи п’яним, затягнув її до хати, роздягнув і спробував зґвалтувати. Перед тим забрав 20 гривень і мобільний телефон. Дитині вдалося вирватися й утекти до сусідки. Нападника знайшли поліцейські наступного дня у сіннику, де той переховувався. Гроші й телефон напередодні він підкинув на поріг будинку потерпілої», — кажуть у суді.

Додають, що свою вину в інкримінованих злочинах чоловік не визнав. Пояснив, що з дитинства знає і саму дівчинку, і її сім’ю. Тож коли дитина проходила неподалік, запропонував їй піти назгрібати листя й розпалити багаття. Запевняє: хоч і не пам’ятає усіх подій того дня, бо був п’яний, але не мав наміру ґвалтувати дівчинку чи грабувати її, щоправда, визнає, що чіплявся. Каже, коли та утікала, доганяв, аби повернути гроші і телефон. Припускає, що батьки дитини могли його оговорити, бо напередодні тих подій посварився з ними через те, що не розплатилися за допомогу по господарству.

«Утім, батько дитини розповів, що ніяких конфліктів з ним не було: він сам приходив допомагати, бо хотів їсти, про оплату мова взагалі не йшла. Того дня дружина послала доньку до сусідки купити цибулі, але вона довго не поверталася і на дзвінки не відповідала, тому батьки почали хвилюватися. Як виявилося, недаремно: дівчинка прибігла перелякана і заплакана, розказала, що знайомий забрав гроші, телефон і зґвалтував її. Спробу зґвалтування підтвердили і висновки судово-медичних експертиз», — додали в апеляційному суді.

Невизнання обвинуваченим своєї вини в обох кримінальних правопорушеннях суд розцінив як спосіб його захисту від пред'явленого обвинувачення. Обираючи вид і міру покарання, суд врахував, що він раніше судимий і вчинив кримінальні правопорушення під час іспитового строку. Таким чином обвинуваченому Ізяславський районний суд призначив 12 років позбавлення возі.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

Сайт "Є"

517
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.