Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславський народний ансамбль «Терниця»

Ізяславський народний ансамбль «Терниця»

Ізяславський народний ансамбль «Терниця» взяв участь у новорічних та різдвяних записах популярної телепередачі «Фольк-Мюзік»

Минулого четверга народний аматорський ансамбль української пісні «Терниця» Ізяславського районного будинку культури під керівництвом Галини Петруньової взяв участь у новорічних та різдвяних записах популярної високо-рейтингової телепередачі «Фольк-Мюзік» на Першому національному каналі в місті Києві, ведучою якої є народна артистка України Оксана Пекун.

«Фольк-music» — чи не єдина в телевізійному просторі програма, яка відроджує українські народні традиції. Її творчий колектив намагається донести до широкого загалу і зберегти для майбутніх поколінь маловідомі народні пісні, розповідає про мальовничі та історичні куточки України, про людей, котрі бережуть і плекають українську пісню.

Виступити на національному телебаченні – прагнення кожного учасника – творчого колективу.

Тому виступ народного аматорського ансамблю української пісні «Терниця» у телепрограмі «Фольк-music» став своєрідною винагородою за багаторічну працю на ниві самодіяльного мистецтва, за відданість і любов до української пісні. До речі, програму за участю наших аматорів на Першому національному покажуть 01 січня 2017 року.

Творчий колектив ретельно готувався до цього виступу. Подільські частівки у їхньому виконанні прозвучали яскраво, мелодійно та професійно, а також під танок.

За проявлену гостинність ізяславські самодіяльні артисти урочисто вручили народній артистці України Оксані Пекун та телевізійній команді запашний коровай, виготовлений ПрАТ «Ізяславськиий хлібозавод».

Така творча поїздка стала для колективу ще одним поштовхом для подальшого розвитку та нових звершень, а ще залишила для усіх чимало позитивних вражень.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

59
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.