Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславський міський голова зустрівся із головою Хмельницької обласної ради

Ізяславський міський голова зустрівся із головою Хмельницької обласної ради

Під час робочої поїздки 3 лютого на Ізяславщину голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк відбулась її зустріч із Ізяславським міським головою Сергієм Шлегелем, Сахновецьким сільським головою Олександром Шрейдером, Плужненським сільським головою Віталієм Мартинюком. Також у зустрічі взяли участь депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук, депутати Шепетівської районної ради від Ізяславщини Володимир Корнійчук та Любов Якобчук, тощо.

В ході зустрічі відбулось обговорення актуальних питань життєдіяльності громад, вирішення яких потребує сприяння з боку обласної ради. Серед проблемних питань громад, які озвучили їх керівники: поганий стан доріг між населеними пунктами, що спричиняє незадовільне транспортне сполучення, проблеми із водопостачанням населення та інше.

Голова обласної ради запевнила керівників громад про свою підтримку у їх роботі щодо вирішення нагальних питань, які стосуються розвитку інфраструктури в громадах та покращення рівня життя їх мешканців. Разом з тим Віолета Олександрівна наголосила, що громадам необхідно знаходити додаткові джерела надходжень до місцевих бюджетів, а це, зокрема й залучення інвестицій та активне залучення до реалізації заходів із покращення життєдіяльності громади можливостей місцевого бізнесу.

Відділ організаційно-кадрової роботи 

апарату виконавчого комітету міської ради

178
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.