Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЛІСГОСП ПЕРАХУВАВ ДО БЮДЖЕТУ МАЙЖЕ 40 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЛІСГОСП ПЕРАХУВАВ ДО БЮДЖЕТУ МАЙЖЕ 40 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЛІСГОСП ПЕРАХУВАВ ДО БЮДЖЕТУ МАЙЖЕ 40 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Колектив Ізяславського лісгоспу досяг торік вагомих здобутків. Створено 234 га лісових культур, з них 110 га шляхом посадки сіянців головних лісоутворюючих порід, а 124 га – шляхом посіву насіння. Догляд за лісовими культурами проведено на площі 1290 га.

Значна увага приділялась охороні лісу від пожеж. Прокладено 214 км мінералізованих смуг, проведено догляд за існуючими мінералізованими смугами та протипожежними розривами протяжністю 279 км. Постійно ведеться роз'яснювальна робота серед населення на пожежну тематику в районних та обласних засобах масової інформації.

Збудовано 4,2 км лісової дороги в Лютарському лісництві, яка веде до пам'ятки природи загальнодержавного значення Святе Озеро.

Рубки формування та оздоровляння лісів проведено на площі 888 га, де заготовлено 51,6 тис. кубометрів ліквідної деревини. Від рубок головного користування отримано 43,4 тис. кубометрів ліквідної деревини. За 2017 рік всього реалізовано 82,2 тис. кубометрів деревини на суму 77487 тис. грн. Експортовано 5,8 тисячі кубометрів, реалізовано на внутрішній ринок – 76,4 тисячі кубометрів ліквідної деревини.

Для збільшення обсягів виготовлення пиломатеріалів добудували цех переробки деревини. Закуплено нове імпортне обладнання, що дає можливість виробляти конкурентоспроможну для експортних і внутрішніх потреб продукцію. Шляхом переробки деревини отримано 6339 кубометрів пиломатеріалів. Реалізація продукції переробки за минулий рік становить 5845 кубометрів на суму 17820 тис. грн.

Протягом минулого року сплачено 29750 тис. грн. податків та обов'язкових платежів до місцевого й державного бюджету, єдиного соціального внеску – 9445 тис. грн. Загалом сплачено платежів на суму 39 млн. 195 тис. грн.

З метою покращення матеріально-технічної бази Михельського лісництва капітально відремонтовано адмінбудівлю. Замінено покрівлю, підлогу, меблі, встановлено металопластикові вікна. Побудовано сучасну котельню, встановлено енергозберігаючий твердопаливний котел. Зроблено внутрішнє перепланування: облаштовано їдальну, душову, санвузол,.

На базі підприємства 26-27 жовтня 2017 року відбулася всеукраїнська семінар-нарада з питань охорони праці, в роботі якої взяли участь представники Держлісагентства України, Державної служби з питань праці, Центрального комітету профспілки працівників лісового господарства України, а також головні інженери й відповідальні спеціалісти з охорони праці обласних управлінь лісового та мисливського господарства і лісогосподарських підприємств з різних регіонів держави. Під час заходу відзначено значний досвід роботи з охорони праці лісівників Хмельниччини, їхню культуру виробництва, забезпечення працівників підприємств належними умовами праці та відпочинку.

Ще одне важливе досягнення минулого року – отримання Сертифікату з ведення лісового господарства та ланцюга походження деревини.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 2

159
RSS
Гость
18:03
Цікаво скільки посадили? Ще пару раз по 40… і лісів не буде!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.