Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславські хлібопекарі продовжують приємно дивувати і радувати споживачів

Ізяславські хлібопекарі  продовжують приємно дивувати і радувати споживачів

У третю неділю жовтня вже багато років своє професійне свято відзначають працівники харчової промисловості. Серед тих, хто щоразу зустрічає його з особливо піднесеним настроєм, є працівники ПрАТ «Ізяславський хлібозавод». Дане підприємство є гордістю міста, району і всього регіону. Відомим хлібозавод став і залишається завдяки продукції – якісній, смачній і напрочуд різноманітній. Про ізяславськй хліб давно вже знають далеко за межами району. Скрізь, де реалізується продукція нашого заводу, можна почути лише схвальні відгуки, і не лише від споживачів. Підприємство неодноразово ставало лауреатом і переможцем у різних номінаціях обласних і Всеукраїнських акцій та конкурсів. Заслуга у цьому, звичайно ж, дирекції підприємства і всього трудового колективу.


На даному заводі завжди кипить робота, трудяться люди – все робиться для того, щоб ми були з хлібом. Вражає на хлібозаводі й те, що кожного разу дізнаєшся про оновлення й осучаснення виробничих потужностей. Це починається від замішування тіста – і до пакування готової продукції. Навіть в котельню щось нове придбано. І, дбаючи про навколишні території, тут завжди вигадують щось, аби вона стала ще кращою. Незмінною залишається лише турбота про продукцію, про її якість.


Які б не з'являлися нові сорти хліба і булочок, все одно можна бути впевненим у тому, що всі вони виготовляються за класичними технологіями, без додавання штучних барвників та консервантів. За цим прискіпливо слідкують у лабораторії підприємства, яка є акредитованою і обладнана всіма сучасними приладами для контролю від вхідних складових до готової продукції.

До речі, про готову продукцію. Вона не лише якісна, з натуральних складових, смачна і має привабливий вигляд, а ще й надзвичайно різноманітна. Вже навіть важко сказати, скільки в цілому сортів хліба і булок виготовляють ізяславські хлібопекарі. Та й покупці не встигають коштувати все нове, що повсякчас з'являється на полицях магазинів. Лише останнім часом з'явилося відразу кілька сортів заварного житнього хліба, які виготовляють за білоруськими рецептурами, що були привезені з виставки у Мінську. Ще привертає до себе увагу хліб тостовий різаний, а саме тим, що його можуть споживати і найменші дітлахи.


Окремо варто сказати про кондитерські вироби. Від самого початку роботи кондитерського цеху високо оцінили продукцію, виготовлену тут. І відразу ж посипалися замовлення на весільні короваї, торти до святкових дат. Зараз таких замовлень в рази більше. А про асортимент виробів годі й говорити. Нові види солодкої випічки, як і хліба і булок, з'являються дуже часто. І важливо, знову ж таки, що все це смачно і має гарний естетичний вигляд. Тому й купують охоче продукцію кондитерського цеху, де працюють справжні майстри своєї справи, як досвідчені, так і молоді талановиті спеціалісти. Незважаючи на високу оцінку споживачів, тут охоче переймають досвід інших, навчаються новому. З цією метою на підприємство запрошують кондитера, який проводить майстер-класи. Отож готуймось і в майбутньому купувати все нові й нові смаколики без «модної» і серед кондитерів хімії. Зараз же у кондитерському цеху продовжують приймати замовлення на виготовлення короваїв і тортів до урочистих подій, солодкої випічки до родинних свят. Для зручності оформити замовлення можна у фірмовому магазині «Колосок».


А тепер про фірмові магазини заводу. Це магазини «Колосок» та «Хліб і до хліба», в яких можна придбати практично всю смачну і корисну продукцію власного виробництва. Бо хоч вироби Ізяславського хлібозаводу і реалізуються в багатьох населених пунктах, але лише ті, які замовляють реалізатори і для яких непотрібні особливі умови для зберігання і реалізації. А ось в згаданих фірмових магазинах у будь-який час можна придбати практично все, що виготовляється на хлібозаводі. Крім того, за нижчими цінами, ніж в інших магазинах, без надбавок. Задля зручності відвідувачам надано можливість купувати й інші продукти широкого вжиту, а саме, крупи, цукерки, чай, каву, молочні продукти… Та, власне, що переповідати, коли вже, мабуть, чи не кожному жителю району довелося бути тут покупцем, а хтось став, навіть, постійним. Потурбувалась дирекція підприємства і про те, щоб покупцям приємно було заходити і робити покупки у цих магазинах. За останні два роки в приміщеннях проведені ремонти, в результаті чого вони оновилися. В них світло і чисто. А ще кожного відвідувача з посмішкою зустрічають і обслуговують привітні продавці.


Впродовж багатьох років підприємство відзначається тим, що весь колектив складається з фахівців високого рівня, які сумлінно ставляться до виконання своїх обов'язків. Кожен розуміє, наскільки відповідально працювати на виробництві хлібобулочних виробів, щоб зберігати авторитет хлібозаводу. Відповідно, й ставлення до працівників шанобливе. На підприємстві в усі часи, незалежно від економічної ситуації в державі, вчасно виплачується заробітна плата, яка є однією з найвищих в районі. Тут намагаються всіляко заохочувати членів колективу, що свідчить: людська праця цінується і належним чином винагороджується. Спілкуючись безпосередньо з працюючими, можна почути багато добрих слів на адресу адміністрації. Ще на хлібозаводі знаходять можливість і засоби для сприяння у вирішенні питань життєдіяльності міста і району, для надання благодійної допомоги громадянам Ізяславщини. В останні роки, коли на сході України тривають військові дії, колектив ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» активно долучається до надання допомоги нашим захисникам. При всьому цьому підприємство залишається одним із найбільших наповнювачів бюджету. І перелік добрих справ можна було б продовжити. Але й зі сказаного стає зрозумілим, наскільки Ізяславський хлібозавод є потужним підприємством, з гарним минулим і доброю перспективою.

Розповідаючи про підприємство і його колектив, не можна не згадати і про колишніх працівників хлібозаводу. Про них тут не забувають, з повагою до них ставляться, і напередодні кожного професійного та великих державних свят запрошують на урочисті зібрання, вітають і вручають подарунки. Так було і цими днями, під час урочистостей з нагоди цьогорічного професійного свята, організованих дирекцією підприємства. Власне, вітання приймали й усі нинішні працівники хлібозаводу, які продовжують добрі традиції попередників. Ще одним заходом під час святкування в колективі стає відкриття Дошки пошани підприємства, яка встановлена навпроти адмінбудівлі. Ось і цього року, з нагоди свята, на неї занесені фото кращих виробничників. Хоча, заради справедливості, варто повторити вище сказане, що більшість тут заслуговують за свою працю на високі відзнаки, про що свідчать робочі показники.

За такого керівництва і з таким працьовитим колективом ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» і надалі, без сумніву, залишатиметься гордістю нашого краю.


За матеріалами Ізяславської районної газети «Зоря Надгориння»

711
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.