Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславська делегація відвідала Польщу

Ізяславська делегація відвідала Польщу

Сьогодні надважливо посилювати співпрацю з європейськими містами з метою розбудови та осучаснення громад. Відтак з 25 по 27 вересня делегація Ізяславської міської територіальної громади відвідала польське місто Остроленка, з яким нас пов'язує спільна багатовікова історія.

«Під час цього візиту було підписано Договір про партнерство та співробітництво між містом Остроленка (Польща) і містом Ізяслав (Україна). Підписали цей важливий документ президент міста Остроленка Лукаш Кулік, Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, віце-президент міста Остроленка Войцех Заржицький та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леся Божко» — зазначають у Ізяславській міській раді.

Цей документ зміцнив партнерство між містами і заклав фундамент до майбутньої співпраці у економічній, культурній, соціальній та освітній сферах.

На знак вдячності та поваги ізяславчани урочисто вручили подарунки для польських партнерів. Серед них найбільше припала до душі картина із зображенням костелу святого Йосифа та монастиря лазаритів у місті Ізяслав.

«Я щасливий, що у нас з'явився новий іноземний партнер і сьогодні, в ці важкі часи, коли Україну мучить війна, ми можемо підтримувати один одного. Незабаром до Заслава перевезуть обладнання для першої допомоги, придбане містом Остроленка. Сподіваюсь, що разом зможемо реалізувати багато цікавих проектів.» — написав на своїй сторінці Фейсбук Лукаш Кулік.

Також у ході поїздки представники Ізяславщини взяли участь у тематичних заходах під назвою «Традиції польської зброї – 5 полк Заславських уланів в Остроленці», приурочених до 102-ї річниці переможної битви полку під Заславом.

Окрім того делегація ознайомилась із особливостями функціонування органів місцевого самоврядування: у житлово-комунальній сфері, туристичній інфраструктурі та із виконанням інвестиційних планів міста.

Отже зустріч міст-побратимів відкрила для Ізяславщини нові можливості та перспективи. Можливо, у найближчому майбутньому це також матиме вплив на подальшу долю культурної спадщини міста та на розвиток його туристичного потенціалу.

Наталія Поплавська

За матеріалами Ізяславської міської ради 


1989
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.