Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщини ознайомилась із діяльністю Крупецької об'єднаної територіальної громади

Ізяславщини ознайомилась із діяльністю Крупецької об'єднаної територіальної громади

Делегація Ізяславщини ознайомилась із діяльністю Крупецької об'єднаної територіальної громади

17 лютого за ініціативи голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова було проведено робочу поїздку групи депутатів Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради, ряду сільських голів району, окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій району до Крупецької об'єднаної територіальної громади, що у Славутському районі.

Купецька об'єднана територіальна громада була утворена восени 2017 року. Загальна площа становить 133.0 км 2 , кількість населення – 2496 чоловік.Крупецька ОТГ об'єднала селаКрупець, Стригани Крупецької сільської ради та села Полянь, Колом'є, Комарівка, Хоровиця Полянської сільської ради. Перші вибори в об'єднаній територіальній громаді відбулись 24 грудня 2017 року, на якихголовою Крупецької ОТГ було обрано Валерія Михайлюка. Явка становила 61,4% (1365 мешканців), за кандидата проголосувало 93,5% виборців.

На подвір'їКрупецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» делегацію Ізяславського району на чолі із головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим та головою районної ради Сергієм Шлегелем зустріли голова Крупецької об'єднаної територіальної громади Валерій Михайлюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації Дмитро Бойчак, директор навчального закладу Тетяна Бережанська.

Учні закладу привітали гостей запашним короваєм. Далі представникам Ізяславщинипрезентували основні напрямки діяльності начального закладу, його досягнення та представили плани на майбутнє. У ході екскурсії закладом представники Ізяславщини оглянули приміщення, де проходить навчання учнів 1 класу, побували на інтегрованому уроці англійської мови, оглянули приміщення для дитячих ігор, заняття з ритміки, кабінет фізики, шкільну їдальню, спортивний зал та актову залу, медичний кабінет, тощо.

Представляючи шкільну бібліотеку, шкільний бібліотекар розповіла, що відвідувачімають для користування читальний зал та доступ до мережі Інтернет. Послугами бібліотеки користуються як учні, так і педагогічні працівники. У ході спілкування керівниками закладу було наголошено, що школу було утворено в результаті оптимізації. Зокрема було зазначено, що для початку організація дітей у більшому навчальному закладу була експериментальною, і після його завершення батьки та діти вирішили, що навчання тут є більш кориснішим та цікавішим.

Далі всі учасники поїздки оглянули дошкільний навчальний заклад. Тут керівникзакладу зазначила, що існуванняДНЗ у складі начально-виховного комплексу дає можливість економити кошти на тому, що приготування їжі здійснюється на базі базового навчального закладу. А до садочка його доставляють у спеціальних термосах.

У ході всього часу перебування у Крупецькій об'єднаній територіальний громаді її голова Валерій Михайлюк дав чимало відповідей та коментарів на різноманітні запитання із різних аспектів діяльності об'єднаної територіальної громади, що їх задавали члени делегації Ізяславського району.

Підсумовуючи перебування у Крупецькій ОТГ, голова районної державної адміністрації Борис Яцков наголосив: «Сьогодні вкрай необхідно пришвидшити роботу в районі щодо створення об'єднаних територіальних громад. Також необхідно зрозуміти усім і кожному – використовувати кошти бюджету потрібно ощадливо і раціонально для досягнення реальних результатів у кожній громаді, а не зведення всієї роботи до проголошення виключно популістських закликів».

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.