Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщину відвідали співробітники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

Ізяславщину відвідали співробітники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

Сьогодні, 25 червня, на Ізяславщині перебували співробітники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ.

Із співробітником СММ Сабріною Шірнер (Німеччина) зустрівся голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков. У ході спілкування порушувалось питання стану суспільно-політичної ситуації та території Ізяславського району. Зокремапані Шірнер цікавило питання забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на Ізяславщині. Голова районної державної адміністрації розповів, що в Ізяславському районі суспільно-політична ситуація є контрольованою, органи державної влади та місцевого самоврядування Ізяславщини працюють злагоджено та стабільно. «Дуже важливо, аби на місцях в унісон працювали всі гілки влади. Потрібно, щоб регіони розвивалися, а не погрязли в політичних чварах», — наголосив Борис Яцков.

Також у ході зустрічі порушувалося питання забезпечення соціального захисту учасників Антитерористичної операціїта Операції Об'єднаних Сил на сході України. Серед «інших» Борис Яцков та Сабріна Шірнер розглянули питання стану свободи совісті. Зокрема вони обговорили питання забезпечення дотримання законності в питанні переходу релігійних громад під юрисдикцію Православної Церкви України. Також було розглянуто питання стануреформування місцевого самоврядування в Україні. На зустрічі взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк.

Цього ж дня співробітник Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ пані Шірнер мала робочу зустріч із головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергієм Лівінчуком. У ході зустрічі гостю цікавив стан надання медичних послуг населенню Ізяславського району: збереження мережі медичних закладів, у першу чергу у сільській місцевості; кадрового забезпечення медичними працівниками; матеріального та технічного забезпечення закладів первинної медицини.

Водночас відбулась зустріч співробітників СММ ОБСЄ із Болгарії та Боснії із начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олегом Ткаченком та директором Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світланою Косовською. Ними було розглянуто організацію в районі роботи із протидії насильству, із внутрішньо переміщеними особами, учасниками АТО та ООС, інші аспектиорганізації соціальної роботи із різними категоріями населення району.

Співробітники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ подякували представникам органів влади Ізяславського району за плідну, змістовну та цікаву розмову. Вони наголосили, що відчували у словах посадовців щирість і знання ситуації.

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков, у свою чергу, подякував іноземним гостям за візит.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації
130
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.