Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщину із робочим візитом відвідала Марина Порошенко

Ізяславщину із робочим візитом відвідала Марина Порошенко

6 березня дружина Президента України Марина Порошенко перебувала із робочою поїздкою в Хмельницькій області. У ході поїздки відбувся візит Першої леді на Ізяславщину. Так як Ізяслав був першим пунктом поїздки, її тут зустрічали голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков. Вони щиро привітали її на землі Хмельниччини із прийдешнім святом 8 березня та вручили квіти.

На початку перебування на Ізяславщині Марина Порошенко ознайомилася з діяльністю Ізяславського навчально-реабілітаційного центру. Нагадаємо, що Хмельниччина однією із перших в Україні приєдналася до Всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», а за час роботи проекту в регіоні кількість інклюзивних навчальних закладів збільшилася на 40% – до 187 шкіл, де навчаються понад півтисячі учнів з особливими освітніми потребами, що на чверть більше, ніж раніше.

Із роботою закладу, його учнівським та трудовим колективом Марину Анатоліївну ознайомив директор Ізяславського навчально-реабілітаційного центру Юрій Хеленюк.

Марина Анатоліївна зокрема відвідала навчальний корпус закладу, ознайомилася з особливостями діяльності Центру. Як зазначив керівник закладу, на сьогодні тут навчаються, виховуються і проходять реабілітацію 129 вихованців з ДЦП та наслідками поліомієліту. У Центрі діткам допомагають не лише покращити стан здоров'я, а й набути необхідних для успішної соціальної адаптації знань, умінь та навиків.

Також дружина Президента України оглянула виставку творчих робіт вихованців закладу, адже окрім навчання та лікування у Центрі велику увагу приділяють також розвитку творчих здібностей та навичок дітей. Для них в закладі працюють гуртки, заняття в яких коригують знання учнів з навчальних предметів, розвивають творчі здібності, увагу пам'ять, мислення, покращують фізичні можливості. Колектив закладу по праву пишається тим, що багато його випускників закінчили вищі навчальні заклади, стали музикантами, керівниками підприємств, спортсменами. Серед них такі відомі в області особистості, як учасник АТО Андрій Панчоха та волонтер Тетяна Юзепчук, яка за свою діяльність отримала Грамоту Президента України Петра Порошенка.

Водночас Марина Порошенко відвідала спеціалізовані кабінети навчального корпусу, ознайомилася, як відбуваються окремі навчальні заняття, зокрема, з логоритміки, логіко-математичного, сенсорного розвитку. На згадку про зустрічвихованці закладу подарувалиМарині Анатоліївні власноруч зроблене панно. У ході візиту вона поспілкувалася з вихованцями і трудовим колективом Ізяславського навчально-реабілітаційного центру.

Наступною зупинкою у робочій поїздці дружини Президента України на Ізяславщину став Ізяславська міська амбулаторія №2 сімейної медицини Ізяславського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, що знаходиться на ІІ поверсі приміщення поліклініки Ізяславської центральної районної лікарні.

Як доповів Марині Порошенко головний лікар Ізяславського РЦ ПМСД Сергій Літвінчук -на даний час амбулаторії загальної практики сімейної медицини району обладнано відповідно до усіх сучасних вимог та надають медичні послуги майже 44 тисячам мешканцям району, 27 з яких живуть у сільській місцевості.

Окрім того Ізяславський ЦПМСД активно долучився до реалізації медичної реформи, що розпочалася на первинній ланці. Так, вже з червня 2018 року заклад працює у статусі комунального некомерційного підприємства та уклав договір з Національною службою здоров'я України, а 66% населення, що тут обслуговуються, уже визначилися із своїми сімейними лікарями та підписали із ними декларації.

У ході візиту Марина Порошенко оглянула приміщення амбулаторії, кабінети лікарів, ознайомилася з матеріально-технічною базою закладу, а також зустрілася із медичними працівниками району.

Під час перебування на Ізяславщині Марина Порошенко зустрілася і поспілкувалася також із відвідувачами медичних закладів та жителями району.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарат райдержадміністрації

112
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.