Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщину із архіпастирським візитом відвідав високопреосвященний Антоній

Ізяславщину із архіпастирським візитом відвідав високопреосвященний Антоній

У неділю, 3 березня, перед Великим Постом, високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Православної Церкви України із архіпастирським візитом відвідав храм святих Косми і Даміана в селі Клубівка Ізяславського району, парафіяни якого нещодавно разом зі своїм настоятелем протоієреєм о.Миколаєм Назарчуком приєднались до вірних Православної Церкви України.

Після урочистої зустрічі правлячого архієрея собором духовенства Ізяславського благочиння на чолі із благочинним митрофорним протоієреєм о.Володимиром Ковальчуком в храмі було відслужено Божественну літургію. На богослужінні крім жителів села Клубівка молились жителі сіл Васьківці, Сошне, Теліжинці, Чижіка, Пильки, які також нещодавно перейшли під омофор Православної Церкви України.

На малому вході високопреосвященним Антонієм було звершено дияконську хіротонію о.Романа. Також владика вручив церковні нагороди ряду священників благочиння: благочинний Ізяславського округу митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук та настоятель храму села Теліжинці митрофорний протоієрей о.Віталій Олійник удостоєні права носіння другого хреста із прикрасами, настоятель храму с.Кунів протоієрей о. Богдан Масний удостоєний права носіння митри, настоятель храму с.Білогородка о.Дмитро Ваврик зведений у сан протоієрея.

Також митрополит Антоній звернувся із пастирським словом та проповіддю до учасниківбогослужіння. У своєму слові він роз'яснив слова Святого Євангелія про страшний суд, яке читалось на службі Божій.

По запричасному владика вручив священикам та громадам, які долучились Православної Церкви України відповідні підтверджуючі документи. Також ним було вручено благословенні архієрейські грамоти вірним Православної Церкви України району за труди на благо Церкви.

Під час візиту високопреосвященного Антонія, митрополита Хмельницького та Кам'янець-Подільського Православної Церкви України, на Ізяславщину із ним зустрівся голова Ізяславської районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.