Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщиною впевнено крокує мистецька естафета колективів художньої самодіяльності району

Ізяславщиною  впевнено крокує мистецька естафета колективів художньої самодіяльності району

ДУХОВНА РІКА УКРАЇНИ… у яких часових глибинах заякорився її первородний енергетичний імпульс, у яких межових обширах перегукуються її пісенні береги, яких неосяжних далечин сягає її живодайне русло?

22 квітня на базі Радошівського сільського будинку культури відбувся зональний творчий звіт художніх аматорських колективів та окремих виконавців Радошівського сільського будинку культури, Путринецького сільського клубу, Михлянського сільського будинку культури, Сошненського сільського будинку культури, Коминського сільського клубу, Лютарського сільського клубу в рамках районного фестивалю, приуроченого двадцять п'ятій річниці Незалежності України.

Під час творчого звіту усіх присутніх в залі вітав заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Володимир Борисовичзауважив, що в ці нелегкі часи, котрі переживає українська держава, нам важливо бути єдиними в своїх прагненнях та цілях, добросовісно працювати та забезпечувати надійний тил, аби чоловіки, котрі перебувають у зоні проведення АТО, відчували нашу підтримку та допомогу. Також заступник голови райдержадміністраціївисловив надію, що день народження держави зустрічатимемо під мирним небом.

Тож протягом всього святкового заходу, його учасники оспівуючи прославляли нашу державу, виражаючи щиру любов до Батьківщини, до народу та до рідного краю.

Аматори сцени сільських закладів культури донесли до глядача красу пісні, яка супроводжує нас протягом усього життя при будь-яких обставинах. Не обійшлося без українського гумору. Виступи дорослих аматорів сцени перемежовувалися з дитячими, адже саме діти – це і є майбутнє нашої молодої держави.

По завершенню концерту відбулося підбиття підсумків, на якому заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та всі члени оглядової комісії відмітили значний творчий зріст сільських колективів, відзначили плідну професіональну діяльність, майстерність виконання та згуртовану роботу колективів закладів культури.

В.Кучерук

87
RSS
Гость
10:49
КРАСОТУУЛИ---- ЛИСАПЕТНЫЙ БАТАЛЬОНН РАДОШЕВКИ… ББРАВО… МОЛОДЦЫ
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.