Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина вшанувала пам'ять Олександра Слободяна

Ізяславщина вшанувала пам'ять Олександра Слободяна

29 січня, у день пам'яті героїв Крут, які вже 101 рік є символом жертовності у боротьбі за свободу і незалежність України, в Ізяславському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука відбулось відкриття пам'ятної дошки випускнику закладу 2008 року, військовослужбовцю Збройних Сил України Олександру Слободяну, який помер 14 вересня 2018 року внаслідок поранень, несуміжних із життям, в зоні проведення Операції Об'єднаних Сил.

Здавалось все скінчилось, давно минуло і більше ніхто не піде шляхом тих кривавих подій. Та не так здавалось, як все сталось. Час… Час, немов перевіряючи на міцність, піддає нас новимі новим випробуванням. Немає нічого важливішого, ніж життя людини. На сході України гримлять вибухи й свистять кулі. Страшні звістки стукають у двері, викликаючи розпач та невгамовний біль у душах рідних і близьких, серця справжніх героїв завмирають, як сама Україна, яка погрянула в жалобі за своїми дітьми.

На меморіальний захід до закладу освіти завітали: мама Олександра Світлана Петрівна Слободян, голова Ізяславської районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, керівники ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, депутат Хмельницької обласної ради Петро Павлюк, рідні, друзі, жителі міста, педагоги та учні Ізяславського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.

«Війни без смертей не буває. Проте кожна мати, відправляючисвого сина у «гарячі точки», сподівається та вірить, що її дім омине лихо, що її дитина обов'язково повернеться в родину живою та неушкодженою», — про це, звертаючись до матері Олександра Слободяна, говорилось під час меморіального заходу.

«Ми завжди збережемо в наших серцях світлу пам'ять про Олександра, який до кінця залишився вірним військовій присязі і бойовому братерству. Перемога буде з тими, у кого БОГ в душі, ЛЮБОВ у серці і ПРАВДА на вустах!», — зазначив у своєму виступі голова районної державної адміністрації Борис Яцков, — «Ім'я Олександра та всіх уродженців Ізяславського району, які віддали свої життя задля миру, свободи та територіальної цілісності рідної держави, назавжди залишаться в пам'яті ізяславчан.Вічна їм пам'ять!».

Учні закладу підготували до церемонії відкриття літературно-музичну композицію про новітніх Героїв України.

Право відкрити пам'ятну дошку Олександру Слободяну було надано його мамі Світлані Петрівні. Присутні на заходіпоклали до пам'ятної дошки квіти.

Життя Олександра Слободяна було яскравим як спалах, до кінця віддане рідній країні. Йому – 30 січня – виповнилося б лише 28 років.

Герої не вмирають! Вони живуть у наших серцях!

Біографія Олександра Слободяна

Олександр Іванович Слободян народився 30 січня 1991 року. Навчався в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, яку закінчив у 2008 році.

Закінчив Національну академію внутрішніх справ (м.Київ), служив командиром навчального взводу Національної гвардії у м.Золочів Львівської області. Тричі був у найгарячіших місцях зони АТО та ООС, захищаючи Батьківщину, зокрема у: 2014 році – в Дебальцеве, 2015 році – під Бахмутом (колишній Артемівськ) та у 2018 році – під Волновахою.

Помер 27-річний військовий 14 вересня 2018 року унаслідок важкого поранення під час обстрілу бойовиками позицій українських військових у Волновахському районі Донецької області.

У загиблого залишились в місті Ізяслав батько та мати.

Поховали Олександра Слободяна із військовими почестями на центральному кладовищі міста Ізяслав, на алеї почесних поховань.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.