Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина відзначила Всеукраїнський День дошкілля

Ізяславщина  відзначила Всеукраїнський День дошкілля

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває у них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути працівником закладу дошкільної освіти – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія.

Всеукраїнський День дошкілля — це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство — це ранок життя, а ранок має бути щасливим. 27 вересня до концертної зали Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» зібралися представники трудових колективів закладів дошкільної освіти Ізяславщини, щоб відзначити своє професійне свято.

Учасників зібрання сердечно привітали зі святом та побажали міцного здоров'я, мудрості, наснаги, терпіння, успіхів у вихованні підростаючого покоління: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Крюкова. За сумлінну та самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята вони вручили групі працівників закладів дошкільної освіти Ізяславщини відзнаки районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Шанованими гостями свята стали ветерани праці, які багато років свого трудового життя віддали справі виховання дошкільнят. Від імені ветеранів колег-дошкільників привітала Надія Іванівна Ковальчук.

Організація святкових заходів до Дня дошкілля – це творчість кожного окремого колективу, а об'єднані творчі зусилля усіх колективів — велика творча хвиля емоцій та позитивної енергетики. Тому святковий настрій усім учасникам святкування Дня дошкільника дарували їх вихованці із закладів дошкільної освіти міста Ізяслав.

Найголовніше – пам'ятати про мету свята: підкреслити цінність і важливість дошкільного віку у формуванні особистості, привернути увагу різних верств населення до дошкільної ланки в системі освіти, презентувати творчий потенціал працівників-дошкільників, підвищити психолого-педагогічний рівень батьків. Це ще одна можливість педагогам та дітям спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити веселе свято, насичене фарбами, музикою і сміхом.

Всі, хто завітав на свято, отримали безліч позитивних емоцій.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

71
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.