Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Ізяславщина відзначила день Збройних Сил України та День волонтера

​Ізяславщина відзначила день Збройних Сил України та День волонтера

З нагоди надзвичайно важливих свят – Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера у приміщенні Ізяславського районного будинку культури відбувся урочистий захід «Героїчну історію свого народу, волелюбну суть ми не дамо образити нікому».

Дві знакові дати 5 і 6 грудня переплелись в одне ціле, як символ єдності волонтерів і військових української армії. Саме люди світлих помислів та доброї волі сьогодні роблять неможливе – єднаються заради спільної мети – перемоги України над агресором.

Військoвoслужбoвців, працівників Збройних Сил України, учасників АТО та операції об'єднаних сил, ветеранів і волонтерів привітали керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк, керуюча справами районної ради Леся Божко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. «Ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Сьогодні Збройні Сили – це справді армія народу, зміцнена добровольцями, підтримана коштами громадян України та з широкою підтримкою волонтерського руху. Вірю, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України», — відзначила у своєму вітальному слові Ольга Манзюк.

Леся Божко та Валентина Корнійчук висловили щирі слова подяки військовослужбовцям, які в усі часи захищали нашу рідну землю, за внесок у волонтерський рух Ізяславщини, тим, хто відгукнувся і прийшов на допомогу українським військовим, хто підтримує родини військовослужбовців, які перебувають в зоні бойових дій, і не полишають родини загиблих учасників АТО, за постійну підтримку ветеранів, пенсіонерів та інвалідів, патріотичне виховання молодшого покоління та активну життєву позицію.

Хвилиною мовчання було вшановано героїв Ізяславщини та всіх, хто віддали свої молоді життя за Україну, за її свободу, незалежність та територіальну цілісність.

З вітальним словом до присутніх звернулися військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Сергій Царук та голова районної громадської організації воїнів – учасників АТО Володимир Павлюк.

За бездоганне виконання службових обов'язків грамотою районної державної адміністрації та районної ради було відзначено Ізяславського районного військового комісара Сергія Царука. За сумлінну працю, активну благодійну діяльність, значний особистий внесок у вирішенні соціальних питань району відзнакою «За вагомий внесок у розвиток Ізяславщини» було нагороджено директора Благодійного фонду «Контінентал Фармерз Груп», учасника АТО Василя Мартюка.

Свої мистецькі вітання присутнім дарували кращі аматори сцени та творчі колективи Ізяславського району

https://drive.google.com/drive/folders/1AppyxBnLDjJrI1I7FEMq99Io5CYQeN1b?usp=sharing

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.