Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина відзначила День Конституції України

Ізяславщина відзначила День Конституції України

Конституція України 1996 року була визнана міжнародною спільнотою однією із найкращих. Головним її здобутком є те, що вона юридично закріпила в українському суспільстві ідеали справедливості, рівності та людської гідності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Вперше в українській історії людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнані найвищою цінністю. Ми твердо стали на шлях свободи, демократії та реформ заради подальшого розвитку та руху вперед.

Саме про це було наголошено в ході культурно-мистецького дійства «Українська музика просто неба», що відбулось 28 червня – у день Конституції України — на майданчику біля Ізяславського районного будинку культури. Захід було присвячено власне Дню Конституції України та Дню молоді, що відзначався днями.

Для тих, хто цього дня завітав на святкову програму – дорослі та молодь, молоді родини з дітьми та родини із життєвим досвідом із онуками, компанії друзів – отримали чудову можливість насолодитись чудовою музикою та піснями у виконанні народного аматорського ансамблю духової музики «Музики Надгориння» Ізяславського районного будинку культури (керівник Юрій Шагун) та солістів Ігоря Костюка, Олександра Ящука, Антоніни Вільбовець, Юрія Шагуна, Віктора Дмитрука, Олега Терентюка. Чудовий конферанс заходу здійснила Таміла Рудюк.

Мистецький захід відбувся у теплій та затишній атмосфері.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами Ізяславського районного будинку культури

121
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.