Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина відзначила День фізичної культури та спорту

Ізяславщина відзначила День фізичної культури та спорту

Ізяславщина відзначила День фізичної культури та спорту

9 вересня в приміщенні Ізяславського районногобудинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» громада району вшановувала спортсменів, тренерів, вболівальників, поціновувачів спорту, що прибули сюди з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Привітати спортсменів і фізкультурників району завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук, голова райкому профспілки працівників освіти Ізяславського району Ірина Кушнірук та інші.

Урочисті заходи з нагоди професійного свята спортсменів, тренерів та усіх, хто любить спорт і веде здоровий спосіб життя розпочалися із виступів та подарунків. Вітаючи усіх, гості заходу наголосили, що важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості — вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Наш Ізяславський край відомий своїми спортивними традиціями.

Про високу кваліфікацію тренерів та спортсменів району говорять результати, які були здобуті за останні роки.

Юні спортсмени Ізяславського району також приймають участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

З метою формування здорового способу життя молоді проводяться різноманітні спортивні змагання серед молоді.

Відроджено чемпіонат району з футболу серед аматорських команд. Також проводяться змагання за кубок району.

Вітаючи присутніх, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук сказав: «Шановніучасники урочистостей, державою визнано пріоритет збереженняздоров'я дітей, їх всебічного та гармонійного розвитку, залучення до занять фізичною культурою і спортом. Питання розвитку спортивної інфраструктури, створення належних умов для занять дітей спортом у нас буде на порядку денному до тих пір, поки не будуть вирішені головні питання, які накопичувалися роками».

З нагоди професійного свята усі виступаючі бажали успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залученні молоді до занять фізичною культурою і спортом.

Групі кращих спортсменів, тренерів, викладачів фізичної культури району було вручено відзнаки районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районної федерації футболу, Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи. Від райкому профспілки працівників освіти юним спортсменам, батьки яких є членами організації, було вручено грошові премії.

Також усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять земляків, які загинули захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

За матеріалами сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

65
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.