Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина відзначила День фізичної культури та спорту

Ізяславщина відзначила День фізичної культури та спорту

Немає більшого щастя і насолоди, ніж підводити підсумки своєї праці, яка принесла значні плоди, пишатися тим, що саме твоя праця, праця твоїх вихованців поповнила «скарбницю» здобутків школи, району. Адже кожна людина планує своє майбутнє, сподівається на здійснення мрій. Іноді ми не задумуємося, що все це раптом може зруйнуватися.

Можливо, про стрімку кар'єру спортсмена мріяв Василь Кобернюк, можливо, чемпіоном бачив себе Олег Довгий. А, можливо, ці колишні вихованці ДЮСШ просто любили спорт заради самого спорту, і жоден з них не уявляв, що в Ізяславському районі відбуватимуться турніри, названі на їх честь.

Саме такими словами завідувача сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталія Ткачука розпочались районі урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту.

За його пропозицією усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих захисників свободи, незалежності та територіальної цілісності України.

Присутніх на святковому заході – вчителів фізичної культури закладів освіти району, теренів Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи, спортсменів району — привітали голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, т.в.о начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Крюкова, голова районної федерації Віталій Ткачук. Звертаючись зі словами вдячності до присутніх, вони щиро подякували їм за їх спортивні досягнення, терпіння, витримку, вміння у складних умовах досягнути часто неможливого. Окремо виступаючі відзначили роботу невтомних ветеранів спорту. Тон, який задають спортсмени-ветерани, — це приклад для нас усіх, це гідний приклад для нашої молоді.

Щиро вітаючи спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту, вони вручили відзнаки районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Міністерства освіти України.

Також у ході заходу відбулося нагородження футбольної команди «Камчатка» із села Теліжинці, яка стала володарем Кубку Ізяславського району сезону 2018 року.

Для святкового настрою, організаторами святкового заходу було підготовлено яскраву концертну програму.


За матеріалами відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.