Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина відзначила 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Ізяславщина відзначила 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вулицями Шевченка та Грушевського сотні жителів міста Ізяслав святковою колоною на чолі із Державним Прапором України, прапором Ізяславського району, прапором міста Ізяслав, у супроводі народного аматорського ансамблю духової музики «Музики Надгориння» Ізяславського районного будинку культури, пройшли 9 травня традиційною урочистою Ходою Миру та Злагоди. До участі у ході долучилися: керівництво районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, ветерани Збройних Сил України, ветерани війни в Афганістані, учасники Антитерористичної операції та Операції об'єднаних сил на сході України, учнівська молодь, працівники різних установ, підприємств та організацій, жителі та гості міста. Під час руху Ходи Миру та Злагоди до колони її учасників постійно приєднувались все нові та нові жителі міста.

Завершилась Хода Миру та Злагоди традиційно у Парку Слави міста Ізяслав, де біля братської могили визволителів міста відбувся мітинг-реквієм «Пам'ятаємо! Перемагаємо!».

ФОТОЗВІТ

В Ізяславському міському Парку Слави на меморіалі воїнам-визволителям відбувся традиційний мітинг-реквієм «Пам'ятаємо! Перемагаємо!».

Урочисте зібрання відкрила Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. У своєму вступному слові Валентина Іванівна наголосила, що Перемога 1945 року була, є й буде спільною перемогою усього світу над нацизмом!

Учасників святкового зібрання із Днем Перемоги привітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, учениця Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Анастасія Лісінська. Вони привітали усіх присутніх із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також виступаючими було зазначено, що у травні 1945-го року було встановлено довгоочікуваний мир в Європі. Крім традиційного для нас Дня перемоги над нацизмом у Європі Україна вже декілька років Україна спільно із європейськими країнами відзначає також День пам'яті та примирення. Ця нова для нас традиція жодним чином не підміняє, а доповнює і посилює звичне державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З Україною пов'язані вирішальні та найзапекліші баталії на радянсько-німецькому фронті. Тоді на нашій території було проведено 29 із сімдесяти шести операцій Другої світової війни.

Українці воювали в Червоній армії, в радянських партизанських з'єднаннях, в лавах опору європейських країн; у складі канадської, американської, австралійської, британської та інших армій.

А ще десятки мільйонів працювали в тилу. «Все це хай затямлять ті, хто хоче применшити роль України в антигітлерівській коаліції і у звільненні від нацистської чуми всієї Європи», — зазначено у виступах.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх жертв Другої світової війни та поклали вінки, квіти до братської могили воїнів-визволителів та до меморіальних плит із іменами загиблих в роки Другої світової війни уродженців міста Ізяслав.

ФОТОЗВІТ

За ініціативи районної ветеранської організації та за сприяння благодійників було організовано частування для ветеранів Другої світової війни та ветеранського активу району. На гостину до ветеранів завітали: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

ФОТОЗВІТ

Далі святкові заходи перемістились на майданчик біля пам'ятного знака 900-річчю міста Ізяслав. Тут, за участі аматорів сцени Ізяславського району та колективів Ізяславського районного будинку культури відбувся святковий концерт. Крім того, усі бажаючі змогли скуштували козацького кулешу і юшки від членів громадської організації «Ізяславське козацьке товариство» та солдатської каші із польової кухні від колективу Замкової виправної колонії 58.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.