Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина відправила на строкову військову службу до війська перших 11 призовників

Ізяславщина відправила на строкову військову службу до війська перших 11 призовників

Ізяславщина відправила на строкову військову службу до війська перших 11 призовників

10 та 11 квітня 2018 рокуІзяславський районний військовий комісаріат урочисто відправив перших 11-х призовників весняного призову до лав Збройних Сил України.

Із напутніми словами звернувся до юнаків Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, побажавши, щоб їхня служба була цікавою, корисною та переповненою новими відкриттями і враженнями.

«Шановні призовники! Сьогодні для кожного з вас пам'ятний та значимий день, ви вступаєте до лав Збройних сил України. Вашими руками буде творитися новітня історія нашої держави. Ви — майбутні захисники, які будуть оберігати цілісність нашої Батьківщини. Хочу побажати кожному із вас міцного здоров'я, витримки та успіхів у благородній справі захисту нашої рідної держави», — зазначив Сергій Царук. Крім того військовий комісарзазначив, що хвилювання і турбота кожного з батьків, які віддають своїх синів у дуже не простий час для країни на виконання військового обов'язку, є зрозумілим. Але строковики не будуть направлятися в зону проведення антитерористичної операції. Вони проходитимуть військову службу спочатку в навчальних центрах, щоб отримати відповідні знання, а після цього будуть розподілені у військові частини постійної дислокації.

Вже 11 квітня із збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату на строкову військову службу відправлено перших 98 призовників із Хмельницької області.

Начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара, підполковник Олег Попович зокрема підкреслив: «З Хмельниччини цієї призовної кампанії ми маємо доправити на строкову військову службу 705 чоловік. У Збройних Силах України служитиме 405 юнаків, решта – 300 проходитимуть строкову військову службу в інших військових формуваннях – Державна служба спеціального транспорту, Державна прикордонна служба та Національна гвардія України. Крайня відправка до військ призовників із Хмельниччини запланована на 24 травня, – підкреслив офіцер.

За матеріалами Ізяславського районного військового

комісаріату та сайту Хмельницької облдержадміністрації

155
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.