Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Ізяславщина та Острожчина спільно відзначили День Соборності України

​Ізяславщина та Острожчина спільно відзначили День Соборності України

22 січня у рамках циклу заходів з відзначення Дня Соборності України за декількарічною традицією вшосте відбулося спільне відзначення Дня Соборності України представниками громад Ізяславщини та Острожчини. Цього року світкові заходи відбулись на території Острозького району, зокрема в місті Острог.

Делегація Ізяславського району на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Левченком, головою районної ради Сергієм Шлегелем, Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук, спільно із делегацією Острозького району, на чолі із головою Острозької районної державної адміністрації Олександром Харчуком, головою Острозької районної ради Валентиною Стрілецькою, Острозьким міським головою Олександром Шикером, в місті Острог поклали квіти до могили офіцерів УНР, які загинули в боях за Острог, до пам'ятника Тарасу Шевченку, до меморіальної дошки В'ячеславу Чорноволу, до пам'ятного знаку загиблим в АТО/ООС.

Під час перебування в Острозі офіційні делегації Ізяславщини та Острожчини відвідали Державний історико-культурний заповідник міста Острог, де ознайомились із його експозицією. Також представники заповідника представили спеціальну тематичну виставку, присвячену 101-й річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

На центральній площі міста Острог учасники святкових заходів долучились до патріотичної акції «Україна єдина» та розгорнули велике полотнище кольорів Державного Прапору України.

У концертній залі Острозького районного будинку культури за участю делегацій Ізяславського району, Острозького районну та міста Острог і представників громади Острожчини відбулось мистецьке свято «В єдності наша сила».

У ході заходу заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, голова Острозької районної державної адміністрації Олександр Харчук, голова Острозької районної ради Валентина Стрілецька, Острозький міський голова Валентина Шикер, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук привітали учасників святкового зібрання із Днем Соборності України та 101-ю річницею проголошення акту злуки УНР та ЗУНР.

Виступаючі відзначили, що Злука УНР та ЗУНР залишила глибинний слід в історичній пам'яті українського народу. Свідченням того стали січневі події 1990 року. Саме тоді, тридцять років тому, коли крізь трухляві ідеологічні лещата агонізуючого режиму ця пам'ять вибухнула енергією інтелігенції і виструнчилась живим людським ланцюгом, єднаючи Київ і Львів, Схід і Захід України. Відзначення цих пам'ятних дат є доброю нагодою ще раз підтвердити цінності українського суспільства, осмислити непростий досвід державотворення, вшанувати героїзм учасників визвольного руху та опрацювати помилки минулого.

Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов'язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

Незалежність і суверенність – є запорукою виживання нації. Втрата незалежності у результаті більшовицької окупації у довготерміновій перспективі призвела до мільйонних втрат серед українців від Голодомору, репресій та війн.

Захист територіальної цілісності України був, є і буде святим обов'язком її громадян, продовженням боротьби попередніх поколінь за соборність.

На згадку про спільне святкування Дня Соборності України члени делегації Ізяславського району вручили представникам Острожчини пам'ятні подарунки.

Звичайно ж на святі були пісні, танці, художнє читання. Свої творчі, мистецькі здобутки учасникам свята подарували творчі колективи та аматори сцени Острозького краю.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.