Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина приєдналась до благодійної акції «Серце до серця»

Ізяславщина приєдналась до благодійної  акції  «Серце до серця»

З 4 по 24 квітня 2016 року тривала 11-та акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» з метою збору коштів на закупівлю медичного обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. Дана акція проводиться вже 11-й рік поспіль і об'єднує Україну навколо ідеї благородності, дарує надію дітям, віру дорослим, гартує молодь навколо благородних ідей та вічних цінностей. Варто зазначити, що минулого року сума коштів, зібраних на Хмельниччині, становила 62070,31 грн.

На Хмельниччині у 2016 році акція «Серце до серця» організована з метою збору коштів для закупівлі медичного обладнання у реанімаційне відділення дитячої обласної лікарні. Варто зазначити, що обстеження та лікування на придбаному медичному обладнанні для маленьких подолян є безкоштовним.

Про організацію та завдання акції «Серце до серця» було поінформовано населення району через районну газету «Зоря Надгориння» та сайт Ізяславської райдержадміністрації.

Жителі м. Ізяслав також долучилися до проведення 11-ї благодійної акції. Волонтерами Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з числа учнівської молоді Плужненського аграрного професійного ліцею відбувся збір коштів серед освітніх, медичних, державних закладів та установ міста.

22 квітня 2016 року волонтери районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді збирали кошти під час проведення фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» серед агітбригад загальноосвітніх навчальних закладів району на базі Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Волонтери мали спеціально виготовлені скриньки із захисними елементами для збору грошей та ідентифікатори (з особистими даними та печаткою фонду). Кожен громадянин, який виявив бажання підтримати акцію, отримував від волонтера червоне сердечко – символ небайдужості та співчуття до дитячої долі.

Загальна сума коштів, які були зібрані в ході проведення акції «Серце до серця» в Ізяславському районі волонтерами Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Плужненським професійним аграрним ліцеєм, становить 1265, 87 грн.

21
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.