Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина привітала працівників житлово-комунального господарства

Ізяславщина привітала працівників житлово-комунального господарства

Ізяславщина привітала працівників житлово-комунального господарства

Щорічно, у третю неділю березня, в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Наше сьогоднішнє життя важко уявити без стабільної цілодобової роботи цих багатофункціональних служб.

Працівники галузі невтомно піклуються, щоб у наших оселях завжди була вода і тепло, щоб радували око парки і сквери, вулиці і дороги, двори і під'їзди.

Високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи працівників житлово-комунального господарства – основа гарного настрою людей, гарантія соціальної стабільності.

Напередодні свята, 16 березня, в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулися святкові заходи з нагоди вшанування працівників житлово-комунальних підприємств.

З нагоди професійного свята працівників та ветеранів галузі привітали голова районної державної адміністрації Сергій Шлегель, перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, завідувач сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Оксана Фіялко.

У своїх виступах вони наголосили, щодень – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок у наших домівках і навколо них, користь, яку вони приносять суспільству, важко переоцінити.«Це – тепло, вода і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, парків, скверів, дворів, прибудинкових територій, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід'ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття і, як наслідок, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою», — зазначив у своєму вітанні Павло Ковальчук.

З нагоди професійного свята групі працівників комунальних підприємств міської ради «Житлосервіс», «Ізяславводоканал», «Ізяславтепломережа», «Комуненерго» С.Шлегель, П.Ковальчук, Н.Попко, О.Фіялко вручили відзнаки районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації та обласної профспілкової організації працівників житлово-комунального господарства.

Також щирі слова вітання та вдячності за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі, лунали від керівників комунальних підприємств міста Ізяслав: директора КП «Ізяславтепломережа» Богдана Коцюбинського, директора КП «Ізяславводоканал» Миколи Поліщука, директора КП «Житлосервіс» Віктора Бадраха, директора «Комуненерго» В'ячеслава Матвійчука, які також відзначили своїх кращих працівників грамотами та подарунками.

Із словами привітань до присутніх звернувся благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук.

Святковий настрій працівникам житлово-комунальних підприємств подарували: солісти Марія Орлова, Анастасія Бухонко, Анастасія Берлізова, Олександр Кузьмук, хореографічний колектив «Престиж» Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» та зразковий ансамбль бального танцю «Плеяда» Ізяславської дитячої школи мистецтв. Роман Дорошенко із Борисова чудово прочитав гумореску «Українські страви».

Бажаємо усім працівникам житлово-комунального господарства району міцного здоров'я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай Ваша робота приносить Вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації


81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.