Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина провела в останню дорогу загиблого захисника України

Ізяславщина провела в останню дорогу загиблого захисника України

Сьомий рік в Україні триває справжня війна, з усіма її наслідками. За її не писаними законами, смерть, забирає найкращий цвіт нації. 

Не думаючи про своє життя, наші відважні захисники за першим покликом стали на захист своєї Вітчизни, за її свободу, незалежність та територіальну цілісність. І знову страшна чорна звістка надійшла в Ізяславський район.

20 липня близько 12-ої години дня у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на сході України під час виконання службових обов’язків загинув 26-річний військовий з Ізяслава Василь Кравченко. Він був старшим стрільцем десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини Збройних Сил України.

Нещодавно панувала безмежна радість в домі нашого Героя – святкували весілля Василя. Адже молодий хлопець любив життя і багато хотів встигнути, проте занадто рано ворожа куля обірвала його молоде життя, не давши здійснитись мріям, почути щебет своїх нащадків.

Важко передати словами горе матері та батька, котрі втратили свого сина; молодої дружини, що втратила коханого чоловіка.Ні численна кількість квітів, ні звуки воєннного маршу та блакитно-синій стяг на труні не залікують їхні зранені серця. Для батьків він назавжди залишиться просто дитиною, а для дружини – коханим, якого втратили на жорстокій війні.

Сьогодні на подвір’ї, де Василь раніше проживав, зібралися сотні людей: рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими, керівники району та міста, працівники районного військового комісаріату та інші, які прийшли провести в останній шлях славного воїна, який на вівтар перемоги над підступним та оскаженілим ворогом поклав своє життя.

Проводжаючи загиблого Героя в останню путь, присутні почергово підходили до домовини, клали до неї квіти та вклонялися мужності й відвазі воїна-захисника.

У свято-Миколаївському храмі міста Ізяслав Православної Церкви України було відправлено поминальну службу за загиблим Героєм, яку відслужив настоятель храму, благочинний Ізяславського округу Хмельницької єпархії ПЦУ митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук у співслужінні духовенства Ізяславського благочиння.

Після панахиди отець Володимир звернувся до велелюдного зібрання зі словами глибокої скорботи за відважними синами України, завдяки яким ми сьогодні живемо під мирними небом у вільній країні та маємо можливість радіти незатьмареному лихом сьогоденню. Висловив глибокий жаль, що за це нам доводиться платити ціну надто високу, ціну непомірну, найвищу, яка тільки існує, – ціну людських життів. Життів найкращих і найдостойніших синів України, молодих, але відважних воїнів-захисників, таких як Василь та багато інших. Вони могли б так само жити, творити, будувати щасливе майбутнє своїх родин і держави, радіючи кожному дню, але почуття відповідальності за свою країну і щирий патріотизм не дозволили їм стояти осторонь, коли над Батьківщиною нависла небезпека.

Підтримати родину і провести в останній шлях загиблого прийшло чимало ізяславчан-керівництво міста та району, працівники установ, організацій, підприємств, громадські активісти, військові, молодь. Не одна сотня людей, які, можливо, й не знали Василя особисто, але своїм обов’язком вважають віддати шану його світлій пам’яті.

До присутніх на громадянській панахиді звернулись: голова Ізяславської районної державної адміністрації Іван Федорчук, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, заступник командира 503 ОБМП з морально-психологічного забезпечення старший лейтенант Петро Олексюк, голова Ізяславської районної громадської організації ветеранів АТО Володимир Павлюк. Вони щиро подякували батькам Василя Кравченка Сергію Васильовичу та Людмилі Миколаївні за сина Героя, справжнього захисника нашої держави, та закликали завжди пам’ятати Героїв, шанувати й цінувати їхній подвиг задля нашого нинішнього благополуччя і світлого майбутнього.

До вічного спочинку земляки проводжали Василя у скорботі, зі сльозами на очах та з молитвою щирою. Похоронна процесія, що розтягнулася через все місто, йшла у невимовній тузі під звуки духового оркестру.

Поховали новітнього Героя із військовими почестями на центральному кладовищі міста Ізяслав, на алеї почесних поховань.

Василь Сергійович Кравченко народився 14 лютого 1994 року. Навчався в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 4 та Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Педагогам та однокласникам він запам’ятався товариським та активним учнем. Ще зі шкільних років хлопець ніколи не боявся взяти на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. Ця риса збереглася в нього і в подальшому житті.

Василь Кравченко був мобілізований в другу хвилю, двічі укладав контакт на військову службу, перебував на сході України, захищаючи її територіальну цілісність.

Загинув 26-річний військовий унаслідок важкого поранення під час обстрілу бойовиками позицій українських військових у Донецькій області.

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину Героя. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї, разом із всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам'ять про Василя вічно житиме в наших серцях. Він був, є і буде справжнім сином України.

Вічна шана та доземний уклін загиблому Герою.

Герої не вмирають, їх пам’ятають ВІЧНО…

Фотоматеріали: https://drive.google.com/drive/folders/1djs_seMKP1...

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту

персональних даних апарату райдержадміністрації

946
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.