Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина поступово визволяється від снігового полону

Ізяславщина поступово визволяється від снігового полону

Ізяславщина оговтується від наслідків снігопаду та вітру.

Поступово здійснюється комплекс робіт із забезпечення проїзду вулицями міста Ізяслав та до сіл громади. Також тривають роботи із відновлення електропостачання в окремих населених пунктах Ізяславщини.

Наразі розчищено центральні вулиці міста. Ведеться активна робота із забезпечення доїзду до сіл.

На даний час є доїзд до сіл Путринці, Радошівка, Михля, Лютарка, Мокрець, Клубівка, Михля, Топори, Топірчики, Михнів, Завадинці, Зубарі, Мислятин, Більчин та ряд інших.

Для розчистки снігових заметів на дорогах залучено всі наявні технічні засоби: 4 – КП «Комуненерго», 9 – Ізяславської філії ДП «Хмельницький облавтодор», 2 – ДП «Ізяславський держлісгосп», також залучено техніку суб’єктів господарювання, зокрема в сфері сільськогосподарського виробництва, посильну допомогу також надають фізичні особи – підприємці, які мають відповідну техніку. Люди та техніка працюють на повну силу.

Ізяславська міська рада звертається з проханням до жителів краю з розумінням поставитися до ситуації що виникла. На даний час всі сили кинуті на забезпечення доїзду до населених пунктів. Далі буде продовжена робота по розчистці всіх вулиць.

У цей час будьте відповідальними: допоможіть сусідам, в першу чергу людям похилого віку, особам з обмеженими можливостями та хворим. Не використовуєте власний автотранспорт без нагальної на те потреби.

Дякуємо за розуміння!

Бережіть себе!

Відділ організаційно-кадрової роботи 

апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради 

190
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.