Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина готується відзначити День соборності України

Ізяславщина готується відзначити День соборності України

Ізяславщина готується відзначити День соборності України

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко на базі М'якотівської сільської ради 11 січня провівзасідання робочої групи з підготовки відзначення в районі Дня соборності України. У засіданні робочої групи взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк, М'якотівський сільський голова Сергій Залєвський, директор М'якотівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Світлана Балабей.

Зокрема було розглянуто питання проведення 20 січня поточного року на базі М'якотівської сільської ради традиційної щорічної міжобласної культурно-мистецької акції «УКРАЇНА СОБОРНА! УКРАЇНА ЄДИНА!» за участю керівництва Ізяславської районної державної адміністрації, Ізяславської районної ради та делегації керівництва Острозької районної державної адміністрації та Острозької районної ради Рівненської області.

Учасники зібрання обговорили план проведення тематичного заходу та основні моменти культурно-мистецького дійства. Заплановано провести: урочисту зустріч офіційних делегацій Ізяславського та Острозького районів, обмін короваями, покладання квітів до могил загиблих учасників антитерористичної операції В.Чепелюка та О.Мамлая, а також меморіальної дошки їх пам'яті; до пам'ятного знаку загиблим за свободу та незалежність України; екскурсію М'якотівською ЗОШ І-ІІІ ст. та культурно-мистецьке свято «УКРАЇНА СОБОРНА! УКРАЇНА ЄДИНА!» на базі М'якотівської ЗОШ І-ІІІ ст.

В.Кучерук

112
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.