Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина долучилася до Всеукраїнської акції «Разом сильніші 2.0»

Ізяславщина долучилася до Всеукраїнської акції «Разом сильніші 2.0»

Наразі в Україні триває другий етап Всеукраїнської акції для дітей «РАЗОМ СИЛЬНІШІ 2.0», яку започаткувала Ювенальна превенція Національної поліції України.

Головною метою акції є підтримка дітей, які є найбільш чутливою та вразливою частиною нашого суспільства. Адже, на жаль, все більше дітей страждає від збройної російської агресії. У найменших громадян нашої неньки війна забирає рідних, дитинство...

Ізяславщина також долучилася до Всеукраїнської акції «Разом сильніші 2.0». Сьогодні, 20 липня, у рамках проведення цієї акції, за ініціативи інспектора сектору ювенальної превенції Шепетівського районного управління поліції Іллі Риголя, головним спеціалістом відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради та фахівцем із соціальної роботи відділення КУ «Центр надання соціальних послуг» вдалось втілити в життя та подарувати для чотирьох дітей віком від 6 по 15 років часточку добра та багато корисних і необхідних речей. Діти охоче розпаковували пакунки та щиро тішилися подарункам.

«Якщо ми можемо у такий спосіб підтримати сім’ї та зробити дітей хоч на трішки щасливішими, попри усі випробування, що випали на їхню долю – це уже наша спільна перемога. Надалі будемо продовжувати свою місію та допомагати потребуючим, адже разом ми сильніші» — зазначили ізяславські учасники акції.

Усі небайдужі мешканці Ізяславщини також можуть долучитися та допомогти дітям, які цього потребують, подарувати частинку свого тепла та любові. Адже ми, українці, вже знаємо наскільки ми сильні, коли разом. Та й роблячи когось щасливим, ми самі стаємо щасливіші та сильніші.

Відділ «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради

235
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.