Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславщина долучилася до благодійного заходу

Ізяславщина долучилася до благодійного заходу

18 грудня, напередодні свята Святого Миколая, за ініціативи голови обласної державної адміністрації Дмитра Габінета в обласному центрі відбувся великий благодійний захід. На Майдані Незалежності навколо скульптурної композиції «Віра.Надія.Любов» біля Будинку рад облаштували великий хоровод новорічних ялинок, які були прикрашені оригінальними іграшками, саморобними сувенірами, оберегами, солодощами. Прикрасили та привезли їх до обласного центру представники районних державних адміністрацій та майже всі об'єднані територіальні громади Хмельниччини.

Серед них була ялинка від Ізяславщини. Щоб зробити її оформлення красивим та неповторним, у період із 12 по 17 грудня відбувся районний конкурс на кращі ялинкові іграшки. Головним завданням було, щоб ялинкові іграшки були виготовлені власноруч з матеріалів із вологостійкими властивостями. Кращі ялинкові іграшки цього конкурсу власне і прикрасили ялинку Ізяславського району у місті Хмельницькому.

Учасниками районного конкурсу стали учні та педагоги закладів загальної середньої освіти, вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», Ізяславської дитячої школи мистецтв, працівники Ізяславської центральної районної бібліотеки та районної державної адміністрації. Найкреативніші іграшки виготовили вихованці Будинку творчості, учні Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірука, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія», Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. — дитячий садок», Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ст., Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Ізяславської дитячої школи мистецтв. Особливо відвідувачам заходу сподобалась композиція «Зайчик.Гномики.Мишки» від Ізяславської центральної районної бібліотеки.

Голові обласної державної адміністрації Дмитру Габінету ізяславську ялинку представили перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук та заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Але основною метою зібрання насправді стало не просто святкування. Усіх тут зібрало бажання здійснити диво для маленького хлопчика, який зараз дуже потребує допомоги та підтримки: Дмитрика Шелудька. Дворічного малюка підкосила страшна та вкрай рідкісна хвороба, і він потребує термінового дороговартісного лікування за кордоном. На жаль, сума коштів, що потрібна на лікування для родини Дмитрика занадто велика, а тому вони змушені були звернутися до небайдужих громадян за допомогою. Долучитися до цієї благородної місії вирішили і учасники дійства на Майдані Незалежності у місті Хмельницький.

Збір коштів розпочали з імпровізованого новорічного ярмарку. Усі охочі мали можливість придбати солодощі та сувеніри, або просто покласти гроші до скриньок, які носили дівчата-волонтерки. Далі в органній залі Хмельницької обласної філармонії відбувся благодійний аукціон, під час якого можна було придбати твори наших митців Хмельниччини: як початківців, так і вже іменитих майстрів, які вони надали саме для цієї акції.

Учасники аукціону виявилися дуже активними поціновувачами творів мистецтва, а тому дуже швидко розкупили представлені лоти. Усі кошти, які зібрали під час ярмарку та аукціону, передадуть родині Дмитрика. Всього вдалося зібрати 97 тисяч 513 гривень.

Сектор інформаційної діяльності

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.