Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславчанин зберігав у підвалі багатоквартирного будинку вибухівку та зброю

Ізяславчанин зберігав у підвалі багатоквартирного будинку вибухівку та зброю

Поліцейські відкрили одразу чотири кримінальні провадження.

У серпні цього року правоохоронці викрили 47-річного ізяславчанина, який незаконно виготовляв та ремонтував вогнепальну зброю. Як зазначають у Шепетівському відділі поліції, чоловік знаходив фрагменти зброї та патрони на території напівзруйнованих колишніх військових частин Ізяслава за допомогою металошукача.

«Там же він виявив патрони та навіть, тротилову шашку вагою 400 грамів. Усе «добуте» зловмисник переносив до підвалу багатоквартирного будинку, де мешкав», — зазначають у поліції.

Далі чоловік ретельно реставрував і ремонтував металеві частини вогнепальної та холодної зброї. За висновками експертів, усі вилучені поліцейськими предмети є бойовими, придатними для стрільби та здійснення вибуху. На додачу, у зловмисника правоохоронці виявили два пристрої для куріння коноплі та скляну колбу.

Наразі слідчі оголосили чоловікові про підозру у вчиненні одразу чотирьох кримінальних правопорушень. Як додають, раніше підозрюваний в поле зору правоохоронців не потрапляв.

Сайт "Є"

358
RSS
Борода
09:59
Цей чоловік дуже давно потрапляв в поле зору правоохоронців, він найгаласніший сусід будинку, скільки раз до нього ходив дільничий не порахувати, усі знали, що він курить коноплю, конопляні рослини він викидав прямо із балкону і з того ж балкону постійно тхнуло травою, регулярно він викладав свої знахідки в мережу інтернет, це в нас правоохоронці різко прозріли, таких як він по Ізяславу ходить кілька десятків.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.