Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславчани вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Ізяславчани вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Ізяславчани вшанували пам'ять Великого Кобзаря

22 травня – важлива дата для кожного українця. Саме цього дня, у 156-у річницю перепоховання Великого Тараса, біля пам'ятного знака великому сину українського народу Тарасу Шевченку в місті Ізяслав, відбулисяШевченківські читання «Юнь шанує Кобзаря». Поціновувачі творчості легендарного українцяіз числа учнів Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірукаспільно із вчителем української мови та літератури Марією Сухорабою натхненно та проникливо читали твори Шевченка.Особливозворушливо прозвучала на заході пісня у виконанні учня закладу Іллі Сухораби.

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Леся Божко, учнівська молодь, працівники закладів культури, жителі міста Ізяслав.

Шануючи Кобзаря, вклоняємося до землі за його безсмертне слово, за віру, за надію, що над Україною ще зійде світанкова зоря волі і добробуту, зоря свободи і розквіту.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

50
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.