Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславчани віддали данину пам'яті новітнього українського героя

Ізяславчани віддали данину пам'яті новітнього українського героя

Рік тому, 14 вересня, помер у госпіталі внаслідок важкого поранення, отриманого під час обстрілу бойовиками позицій українських військових у Волновахському районі Донецької області капітан, командир гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону і наш земляк Олександр Слободян.

Йому було би у цьому році 28 років…Єдиний син у батьків… За любов до Вітчизни та вірність військовій присязі народові України наш новітній український герой заплатив найвищу ціну — своїм життям.

У цей трагічний день вшанувати пам'ять полеглого героя біля його місця вічного спочинку зібрались рідні та близькі загиблого військовослужбовця, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, представники влади, побратими та небайдужі громадяни.

Присутні віддали данину пам'яті новітнього українського героя, поклавши до могили відважного бійця живі квіти, а також ушанувавши Олександра і всіх інших полеглих учасників АТО хвилиною мовчання.

Ім'я Олександра та всіх уродженців Ізяславського району, які віддали свої життя задля миру, свободи та територіальної цілісності рідної держави, назавжди залишаться в пам'яті ізяславчан. Вічна їм пам'ять!

Перемога буде з тими, у кого БОГ в душі, ЛЮБОВ у серці і ПРАВДА на вустах!

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

213
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.