Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславчани увійшли в десятку найкращих команд з волейболу серед школярів в Україні

Ізяславчани увійшли в десятку найкращих команд з волейболу серед школярів в Україні

Ізяславчани увійшли в десятку найкращих команд з волейболу серед школярів в Україні

В Ізяславському районі щорічно проводяться змагання з різних видів спорту. Особливе місце серед них займають змагання спартакіади школярів Хмельницької області.

Спартакіада проводиться з метою збереження та зміцнення здоров'я, розвитку фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовки учнівської молоді, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, масового залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризації видів спорту в системі освіти області.

Спочатку проводяться змагання районного рівня, далі – зональні міжрайонні і фінальні, у яких визначається переможець області. Цьогоріч слід відзначити змагання Спартакіади з волейболу. Гравці команди Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом тренера Лобачука Михайла Миколайовича стали переможцями у районних змаганнях, зональних і, нарешті, здобули перемогу у фіналі обласної спартакіади школярів у м.Хмельницький, виборовши шанс представляти нашу область в чемпіонаті України з волейболу серед команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів, який відбувся 5-8 травня в м.Київ.

Звісна річ, для участі у змаганнях такого рівня команді потрібно було придбати нову форму та м'ячі. Спонсорами у придбанні цих речей виступили керуючий відділенням ТОВ компанії «Укрелітагро» Володимир Корнійчук та Мислятинський сільський голова Ірина Гордієнко.

03 травня на території Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось урочисте вручення нової форми, м'ячів та наколінників юним спортсменам. З привітальним словом, щирими побажаннями перемог у спорті та в житті до учнів та тренера звернулись начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук, Мислятинський сільський голова Ірина Гордієнко, керуючий відділенням ТОВ компанії «Укрелітагро» Володимир Корнійчук. Задоволені такими подарунками спортсмени одразу ж приміряли нову форму, подякували спонсорам за їхню підтримку та з натхненням вирушилиготуватись до найважливіших у їхньому житті, на той момент, змагань.

5 травня спортсмени прибули у м.Київ захищати честь Хмельницької області. У фінальних змаганнях взяли участь команди з 24 областей України. Наші юні спортсмени у напруженій боротьбі протягом трьох ігрових днів вибороли 8 місце, увійшовши в десятку найкращих команд з волейболу серед школярів в Україні.

Участь у Чемпіонаті України – найвище досягнення для наших учнів у цьому виді спорту за останні кілька десятків років.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

128
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.