Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславчани урочисто відзначили День Перемоги

Ізяславчани урочисто відзначили День Перемоги

Ізяславчани урочисто відзначили День Перемоги

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Вже традиційно відзначення в Ізяславі Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочинається із ходи Миру. Сотні ізяславчан – ветерани війни і Збройних Сил, учасники АТО, жителі та гості міста і району пройшли урочистою ходою від пам'ятного знака Тарасу Шевченку до міського Парку Слави, де проводився мітинг-реквієм.

Мітинг відкрила Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. Слова вдячності за проявлений у роки війни героїзм, привітання і побажання звучали у виступах першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука, голови районної ради Сергія Шлегеля, голови районної ветеранської організації Олексія Стромелюка, учениці Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія» Ірини Ковальчук.

Вони, зокрема, наголосили, що ця історична подія символізує не лише героїзм, силу духута самопожертву в ім'я Перемоги, а й вічну скорботу за тими, хто заплатив життям за мирне майбутнє. Усі відомі й невідомі герої, повернулися додому в камені обелісків, пам'ятників та братських могил. У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Сьогодні ми, українці, по-новому сприймаємо слова про патріотизм та самопожертву в ім'я миру на землі. Мипо-іншому оцінюємо стійкість і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім'я Перемоги.

Саме тому ці травневі дні, в яких переплелися радість і туга, мають об'єднати усіх, для кого мир, незалежність і цілісність держав є найвищими цінностями. Ми пам'ятаємо історію свого народу і ніколи не дозволимо переписати її в угоду чиїхось імперських амбіцій. Будь-які силові сценарії не зламають нашої національної гідності та прагнення жити у вільній і незалежній європейській державі.

Тим, хто забув, якою ціною було заплачено за мирне життя, хто знову роздмухує вогонь протистоянь, ми не дозволимо осквернити пам'ять усіх загиблих і в період Другої світової, і під час Революції Гідності і в неоголошеній війні на сході країни.

Слова «Ніколи знову» звучать сьогодні особливо актуально, а День Перемоги завжди служитиме нагадуванням – немає більшої цінності на Землі, ніж радість життя! І ваша, дорогі ветерани, підтримка, сила волі та життєва мудрість у ці непрості для України днібезцінні для нас.

Також до присутніх з пастирським словом звернулись: благочинний храмів Ізяславського району Шепетівської єпархії УПЦ, митрофорний протоієрей Федір Пилипчук, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії УПЦ КП митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, настоятель костелу святого Йосипа о.Едуард Пюро. Привітавши усіх зі святом, духовенство звершило поминальну літію.

Пам'ять полеглих у роки війни і померлих у мирний час ветеранів присутні вшанували хвилиною мовчання. До братської могили воїнів-визволителів та меморіальних плит в пам'ять про загиблих представники влади, трудових колективів поклали вінки та квіти.

Після завершення меморіальних заходів в центрі міста відбувся святковий концерт за участю аматорів сцени та мистецьких колективів Ізяславського району.

Особлива увага учасників святкових заходів була прикута до майданчика, який представили члени громадської організації «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» та вихованці військово-патріотичного клубу «Каскад». Усі бажаючі мали нагоду ознайомитись із зразками зброї та військового спорядження, здійснити неповне розібрання-зібрання автомата Калашникова.

Для ветеранів Другої світової війни було організовано святкове частування, яке приготували колектив Ізяславської філії Плужненського професійного аграрного ліцею. Працівники Замкової виправної колонії № 58 частували присутніх солдатською кашею, а козаки Ізяславської паланки Українськогокозацтва – козацьким кулішем та юшкою.

Такі ж урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися у сільських населених пунктах Ізяславщини.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

171
RSS
Гость
21:13
Так.НА перший погляд все красиво і наші керівники міста дуже люблять ветеранів. Але чому ні на одній фотографіі немає бурянів по пояс навпроти 5-і школи де виступали дитячі колективи міста із напів-відкритим каналізаційним люком автомобілів наших керівників які стояли майже біля столу з ветеранами і ще купа питань. І основне-а чи треба нам таких керівників?
Гость
20:46
Запросимо грузинів?
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.