Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславчани молилися разом, щоб Господь хранив нам Україну та дарував мир

Ізяславчани молилися разом, щоб Господь хранив нам Україну та дарував мир

Ізяславчани молилися разом, щоб Господь хранив нам Україну та дарував мир (ФОТО)

На заклик Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, «усвідомлюючи силу і важливість молитви до Всевишнього, в руці Якого сила і влада, Який є Праведним Суддею, добро винагороджує, а зло карає, який Сам навчає нас молитися до Нього в потребах, щоби ми через це виявляли свою віру і любов до Нього та єдналися між собою», до священнослужителів, релігійних проповідників та наставників і всіх вірних Церков і релігійних організацій України в неділю, 2 квітня о 15 годині на площі Героїв МАЙДАНУ в місті Ізяслав, як і по всій нашій державі, так і в країнах українського поселення, відбулася спільна міжконфесійна молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру в Україні.

Представники різних релігійних громад Ізяславщини – духовенство, проповідники, керівники та численні прихожани – спільно також молилися за звільнення полонених і в'язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи. Також було піднесено молитви за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, котрі полишили рідні оселі, рятуючи своє життя.

Із пастирським словом, проповіддю та молитвою до учасників зібрання під час спільної молитви звернулися: благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, настоятель костелу святого Йосипа Римо-католицької церкви(м.Ізяслав) о.Едуард Пюро, пастор релігійної громади Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської (п'ятидесятники) (с.Плужне) Василь Хмарук, священик храму святого Архістратига Михаїла Української Православної Церкви (м.Ізяслав) митрофорний протоієрей о.Іоан Савєльєв, пастор релігійної громади Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської (п'ятидесятники) (с.Кунів) Віктор Шишкін, керівник єврейської месіанської громади «Дім милосердя» (м.Ізяслав) Ігор Дзюба. У своїх виступах вони неодноразово наголошували віру у тому, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться.

Усі присутні на молитві виголосили Господню молитву «Отче наш».

Також було озвучено звернення членів Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій із закликом до віруючих провести понеділок 3 квітня поточного року в особистому пості: хто може, нехай постує протягом дня, не споживаючи їжі, або хоча б протягом першої половини дня.

У спільній молитві разом із представниками духовенства, проповідниками і керівниками релігійних громад та численними прихожанами взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

Завершилось зібрання загальним виконанням «Молитви за Україну» («Боже великий, єдиний, нам Україну храни») Миколи Лисенка та Олександра Кониського, яку часто називають Духовним гімном України. Написана вона в далекому 1885 році, однак у ці складні для нашої держави часи її слова так само актуальні.

Захід відбувся в атмосфері патріотизму, дружби, взаємоповаги, братерської любові один до одного.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.