Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяслав стане "львівським смітником"?

Ізяслав стане "львівським смітником"?

Гори сміття невідомого походження знову викинули під Ізяславом.

За словами очевидців, близько 2:30 ночі вантажна машина скинула сміття неподалік місцевого сміттєзвалища. Одразу після вивантаження — зникла у невідомому напрямку.

Припускають, що сміття привезене зі Львова, про що свідчать знайдені на звалищі документи.

Цікаво, що місяць тому 2 фури також висипали сміття неподалік місцевого звалища. Але ніхто не бив на сполох.

Невже наше місто заслуговує бути «львівським смітником»? Чому їх ніхто не помічає і чому на це ніхто не реагує — невідомо.

Наталія Поплавська

3556
RSS
Ларіса Василівна
14:31
ГЕТЬ СМІТНИК ІЗ НАШОГО МІСТА!!! ПРИПИНІТЬ ВИРУБУВАТИ ЛІСИ, ДУШОГУБИ!!! НІ, НІ, НІ І ЩЕ РАЗ НІ ПІДВИЩЕННЮ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, ІНТЕРНЕТ,!!! ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!!! ДЕ ВЛАДА, ДЕ ПРЕЗИДЕНТ, ДЕ ТІ ДЕПУТАТИ, ЯКІ ТАК БАГАТО РОКАМИ НАМ ОБІЦЯЮТЬ, А ДОБРО РОБЛЯТЬ ЛИШЕ СОБІ, САМОЗУХВАЛИМ І НЕНАСИТНИМ????? ДЕ КОНСТИТУЦІЯ, ЗАКОНИ, ПРАВОСУДДЯ??? ЧОМУ ЗА ТАКУ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗВЕРХУ І ДОНИЗУ НЕМА ВИННИХ, НАКАЗАНИХ???? ДЕ НАШЕ ТАКЕ ВИХВАЛЕНЕ І ВИСОКООПЛАЧУВАНЕ, АЛЕ ТАКЕ БЕЗДІЯЛЬНЕ І БЕЗПОМІЧНЕ НАШЕ ПРАВОСУДДЯ???? СКІЛЬКИ МОЖНА СОПЛІ ЖУВАТИ ???? ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА І СУД У ЖИТТІ ВІЧНОМУ НАВІКИ!!! ЗАДУМАЙТЕСЬ, БО З ЦЬОГО СВІТУ У ВІЧНІСТЬ ВІЗЬМЕТЕ З СОБОЮ ТІЛЬКИ ТЯЖКІ ГРІХИ І КОЖНОМУ ПО 2 МЕТРИ ЗЕМЛІ НАШОЇ, УКРАЇНСЬКОЇ, ЯКА ВЖЕ ЗАХЛИНАЄТЬСЯ ВІД ТАКОГО ПАТРІОТИЧНОГО САДИЗМУ!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.