Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяслав: чоловік ледь не зарізав жінку через ревнощі

Ізяслав: чоловік ледь не зарізав жінку через ревнощі

В Ізяславському суді довели вину 54-річного теофіпольця, який наніс 9 ножових поранень своїй співмешканці.

На момент нападу (12 червня 2020 року) спільно пара проживала 9 місяців. У той вечір, будучи напідпитку, чоловік через ревнощі посварився з цивільною дружиною.

Після чого чоловік пішов до підсобки, де, взявши розкладного ножа, згодом наніс жінці 9 ударів. Коли та намагалась втекти, наздоганяв та добивав її.

Як розповідають експерти, 5 ударів прийшлися на життєво важливі органи і якби медики не надали потерпілій вчасної допомоги, жінка могла б загинути.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав частково, запевнивши, що наміру вбивати свою співмешканку не мав, лише хотів її налякати. Пам’ятає тільки один удар, який завдав у живіт. Коли ж побачив жінку в крові, намагався вчинити самогубство, порізавши шию.

Потерпіла теж стала на сторону свого співмешканця. Розповідає, що “пробачила” і попросила суд не арештовувати чоловіка. Врахувавши це і той факт, що чоловік притягується вперше, суд виніс мінімальне рішення за інкримінованою чоловікові статтею та засудив його до 5 років позбавлення волі.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

«Хмельницький Північ»

141
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.