Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Із сесії районної ради

Із сесії районної ради

Із сесії районної ради

18 жовтня відбулася чотирнадцята сесія районної ради, під час якої депутати розглянули близько 20 питань. Першим питанням порядку денного, яке розглянули депутати, став депутатський запит депутата районної ради Анатолія Пілика щодо законностіпосіву сої на території Плужненської сільської ради орієнтовною площею 120 га. Разом з цимголова районної ради Сергій Шлегель запропонував власний запит стосовно правомірності виділення земельної ділянки під особисте селянське господарство в центрі села Плужного. Дорученоправоохоронним органам здійснити перевірку по даних фактах. Далі начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель виступив з інформацією про виконання районного бюджету за 9 місяців нинішнього року. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко запропонував доповнення до районної Програми«Турбота на 2016-2017 роки» у зв´язку з відшкодуванням витрат перевізникам за перевезення пільгових категорій населення залізничним транспортом. Депутати одноголосно проголосували за них. Перший заступник голови райдержадміністраціїПавло Ковальчук проінформував про хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Ізяславському районі Хмельницької області на 2015-2017 роки, районної Програми «Питна водаІзяславщини на 2013-2020 роки» та про внесеннязмін і доповнень доПрограми соціально-економічного розвитку Ізяславського району.

Наступним доповідачем знову був начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель. Він ознайомив присутніх із змінамидо районного бюджетуна 2016 рік, які були затверджені депутатами. Про хід виконаннярайонної Програми «Оздоровлення та відпочинку дітейІзяславського району на 2014-2018 роки» проінформувавзавідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук. Після цього з інформацієюпро хід виконанняПрограми залучення інвестицій в економіку Ізяславського району на період до 2020 року виступивперший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук. А про те, як виконується Програмазайнятості населеннярайону на період до 2017 року, розповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко.

Після інформації виконуючої обов´язкиначальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Лариси Сологуб депутатизатвердили маршрути руху шкільних автобусів на 2016/2017 навчальний рік. На сесії було розглянуто ряд питань господарського характеру та затверджено розпорядженняголови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

Закінчиласясесія районної радитрадиційно розглядом питання про наданняматеріальної допомоги.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

50
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.