Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Із робочим візитом на Ізяславщині побував голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий

Із робочим візитом на Ізяславщині побував голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий

01 листопада голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий побував із робочою поїздкою в Ізяславському районі. Вадим Миколайович зустрівся із головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим.

Під час робочої поїздки очільник області відвідав Ізяславську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1. Тут він ознайомився із ходом робіт щодо ремонту та робіт із термоізоляції будівель закладу освіти, які розпочались в кінці травня на початку червня поточного року. Зокрема В.Лозовий та Б.Яцков оглянули відремонтоване приміщення, де займаються учні початкової ланки за проектом Нова українська школа. Вадим Миколайович та Борис Олександрович зустрілися із директором школи Тетяною Вітрук, поспілкувалися із вчителем-класоводом та вчителем-асистентом 1 класу, де організовано інклюзивне навчання. Також відбулося спілкування із педагогами, які працюють із учнями групи продовженого дня. Крім того керівники оглянули класні кімнати та новий санвузол корпусу для навчання учнів початкової школи.

Далі Вадим Миколайович та Борис Олександрович проінспектували стан ведення робіт із утеплення приміщення спортивного залу (роботи наближаються до завершення) та роботи із утеплення основного корпусу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Також В.Лозовий і Б.Яцков оглянулиновий сучасний спортивний майданчик, який було запущено в експлуатацію у вересні поточного року, напередодніДня фізичної культури та спорту.

У ході спілкування Вадим Лозовий наголосив, що процес впровадження стандартів Нової української школи є незворотнім. «Процес пішов. В принципі ми сьогодні закладаємо основу нової якості освіти через 12 років, тому що процес навчання має тривати 12 років. Ізяславщина та Хмельниччина, яківся Україна – готові до реалізації поставлених завдань», — наголосив Вадим Лозовий.

Цього ж дня відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації із настоятелем свято-Миколаївського храму Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієреєм о.Володимиром Ковальчуком. Зокрема Вадим Лозовий відвідавприміщення тимчасового храму та побував на місці будівництва культової споруди.

Також у ході робочої поїздки В.Лозовий та голова районної державної адміністрації Борис Яцков оглянули стан дороги через село Сахнівці, на якій влітку проводились ремонтні роботи, і які було виконано незадовільно. Очільник області заявив що тих, хто допустив неякісне виконання робіт, буде притягнуто до відповідальності.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.