Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Із настанням 2021 року відбулися значні зміни в Ізяславському відділенні поліції

Із настанням 2021 року відбулися значні зміни в Ізяславському відділенні поліції

Із настанням 2021 року відбулися значні зміни в Ізяславському відділенні поліції. У першу чергу змінилася назва — віднині — відділ поліцейської діяльності № 2 Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області з дислокацією в м.Ізяслав.

Також 14 січня поточного року було призначено нового начальника відділу поліцейської діяльності № 2 Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області з дислокацією в м.Ізяслав. Це Петро Конончук, котрий обіймав посаду заступника начальника Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

Нового керівника відділу представив начальник районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, полковник поліції Анатолій Чубенко. У своєму виступі вінзакликав колектив стати єдиною командою на сторожі інтересів громади.

На представленні також був присутній попередній начальник Ізяславського відділення поліції підполковник поліції Леонід Михалко, який подякував особовому складу за плідну та злагоджену роботу.

Петро Конончук висловив слова подяки керівництву Головного управління поліції в Хмельницькій області за довіру та надану йому честь і наголосив, що й надалі пріоритетними завданнями відділення буде підтримання безпеки та порядку, боротьба зі злочинністю, довіра населення органам правопорядку.

За матеріалами відділу поліцейської діяльності № 2 Шепетівського районного 

управління поліції ГУНП в Хмельницькій області з дислокацією в м.Ізяслав

182
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.