Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Із дітьми працювати - про майбутнє дбати!

​Із дітьми працювати - про майбутнє дбати!

27 листопада у ході соціальної акції «16 днів проти насильства» фахівцем Ізяславського РЦСССДМ був проведений виховний інформаційно-просвітницький захід – тренінг «Стоп насильству!» з учнями 5 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука.

Під час заходу підлітків було поінформовано про зміст та види насильства, а також ознайомлено із правилами, які допоможуть запобігти вчиненню насильства в сім'ї, на вулиці та в учнівскому колективі.

У ході тренінгу також здійснювалось визначення поняття булінгу, його сутнісні ознаки та форми прояву в шкільному середовищі. Під час інтерактивної взаємодії з учнями було проаналізовано рольову структуру булінгу та роз'яснено вплив наслідків цього явища на всіх учасників ( жертв булінгу, булерів та спостерігачів).

На завершення заходу дітям було запропоновано тренінгову вправу «Об'єднані разом», спрямовану на згуртування учнівського колективу, в ході якої школярі мали змогу проявити свою індивідуальність, висловити власне бачення та обмінятись позитивним зарядом енергії.

Учасники тренінгу отримали пам'ятки та буклети із доступною інформацією відповідно до теми заходу.

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.