Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Іще один кубок КВН ХОМА

Іще один кубок КВН ХОМА

25-26 січня у м.Сатанів пройшов фінал обласних змагань КВН ХОМА (Хмельницьке Об'єднання Молодих і Активних).

Незважаючи на снігопад, мальовниче містечко зустріло ізяславчан дуже тепло. Зачаровані краєвидами, затамувавши подих, милувалися архітектурою тутешніх санаторіїв та засніженими Товтрами. Смачно пообідавши, пішли поселятися у санаторій «Перлина Поділля», де їх зустріли і поселили у комфортні номери. На цьому сюрпризи не закінчилися.

Увечері у місцевому будинку культури на них чекав діджей «Пірат». Сучасна музика, освітлення та спецефекти не давали стояти навіть керівникам команд та працівникам поліції, які приїхали з дітьми на змагання. Натанцювавшись досхочу, втомлені, але радісні повернулися в номери, де на всіх чекала смачна вечеря.

Вранці, 26 січня, зібравшись на змагання, команда Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім… О.Кушнірука влаштувалиа на території санаторію фотосесію, обійшовши всі найвизначніші місця. Взяли в бюветіцілющої водички і гайда змагатися.

На святковій сцені зустрілося п'ять команд-переможниць зональних змагань з різних куточків Хмельницької області, а саме: з м.Волочиськ «Свідки ХОМИ», с.ПлеснаШепетівського району «Без обмежень», м.Деражня«Крокс», м.Городок «Лідер», та м.Ізяслав «Молодь on-line».

У запеклій боротьбі призові місця розділили між собою три команди. ІІІ місце виборола команда Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім… О.Кушнірука «Молодь on-line».


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

112
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.