Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Інтереси та права дітей мають стояти на першому місці

Інтереси та права дітей мають стояти на першому місці

Інтереси та права дітей мають стояти на першому місці

Кожна дитина потребує піклування і відчуття своєї необхідності. Адже ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Проте, не всі батьки цим переймаються. Вони ухиляються від виконання батьківських обов'язків, ведуть антигромадський спосіб життя й не створюють належних умов для виховання та проживання своїм дітям. З їх вини їхні чада опиняються в складних життєвих ситуаціях.

Коли постає питання доцільності позбавлення таких безвідповідальних батьків прав на участь у вихованні їхніх дітлахів, то винуватці намагаються не допустити цього.

Питання можливості повернення малолітніх дітей у свою родину вивчалось в п'ятницю минулого тижня на засіданні комісії з питань захисту прав дітей при райдержадміністрації. Дане засідання відбулось під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка за участю працівників служби у справах дітей райдержадміністрації та членів комісії.

Принципово та виважено комісія підходила до розгляду цих питань, з'ясовувались факти і обставини по кожному питанню окремо. Як зазначив головуючий комісії: «Діти – це наше майбутнє і залишатись осторонь їхніх проблем ми не маємо морального права. Саме від роботи відповідних служб району залежить рівень захищеності кожної дитини Ізяславщини. Тому прийняті нами рішення повинні відповідати інтересам саме дітей».

Із чотирьох розглянутих справ була вирішена лише одна справа позитивно – передано під опіку двох малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, 2011 та 2013 років народження, їхній тітці.

Три інші справи вирішено перенести на наступне засідання, надавши батькам термін на виправлення поведінки та створення їхнім дітям відповідних умов для проживання.

Робота комісії пройшла злагоджено, члени були одностайні у вирішенні усіх порушених питань.

За результатами засідання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.