Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Інтереси та права дітей мають стояти на першому місц

Інтереси та права дітей мають стояти на першому місц

Інтереси та права дітей мають стояти на першому місці

Тривожним сигналом для українського суспільства є те, що значна частина сімей потребує соціально-психологічної допомоги через проблеми, які виникають між членами сім'ї, так і між сім'єю та її зовнішнім оточенням. Однією із впливових форм роботи із батьками таких сімей є заслуховування їх на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини.

24 лютого відбулося чергове засідання комісії при райдержадміністрації, котре провів голова райдержадміністрації Борис Яцков.

Члени комісії заслуховували присутніх заявників, з'ясовували всі факти й обставини по кожному окремому питанню та виносили відповідні рішення.

На комісії розглядались питання щодо стану виконання батьківських обов'язків відносно своїх дітей. Сім'ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам.

Принципово та виважено комісія підходила до розгляду цих питань, з'ясовувались факти і обставини по кожному питанню окремо. Як зазначив головуючий комісії: «Діти – це наше майбутнє і залишатись осторонь їхніх проблем ми не маємо морального права. Саме від роботи відповідних служб району залежить рівень захищеності кожної дитини Ізяславщини. Тому прийняті нами рішення повинні відповідати інтересам саме дітей».

На засіданні комісії вивчались три справи про доцільність позбавлення батьківських прав двох колишніх чоловіків відносно їхніх дітей 2000, 2006 та 2009 років народження. Із цих розглянутих справ була вирішена лише одна позитивно.

Крім того було розглянуто питання повернення трьох дітлахів 2008, 2011 та 2014 років народження, котрі на даний час перебувають у дитячому будинку Хмельницької обласної ради, їхній матері для подальшого виховання в сім'ї. Члени комісії прийняли рішення переглянути порушене питання у червні поточного року, надавши матері термін на виправлення поведінки та створення їхнім дітям відповідних умов для проживання.

Значну увагу приділено питанню влаштування немовляти, позбавленої батьківського піклування, 2017 року народження в Хмельницький спеціалізований будинок дитини «Берізка».

На порядок денний також було винесено питання щодо захисту житлових і майнових прав та інтересів дітей, зокрема, про надання дозволу на: вчинення правочину – укладення договору дарування квартири, яка знаходиться на праві власності в м.Ізяслав, за умови, що двоє дітей 1999 та 2004 років народження не втратять права користування цим житлом; укладення договору про поділ спадкового майна на користь дітей 1999 та 2004 років народження після смерті матері; на вчинення правочину – укласти договір оренди земельних ділянок від імені малолітніх дітей 2006 та 2012 років народження; оформлення земельної ділянки, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Новосільської сільської ради Ізяславського району, на користь малолітньої дитини 2011 року народження, площею 2,00 га.

Робота комісії пройшла злагоджено, члени засідання були одностайні у вирішенні усіх порушених питань.

За результатами засідання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

По завершенню зібрання присутніми було переглянуто індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації, із подальшим їх затвердженням.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.