Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Інтелектуально-розважальна гра "Гідні бути українцем"

Інтелектуально-розважальна гра "Гідні бути українцем"

У рамках реалізації проєкту «Всеукраїнський день гідності», започаткованого громадською організацією GlobalDignity в Україні, та командою EdCampUkraine, 20 листопада лідери учнівського самоврядування Шкільної держави Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 провели інтелектуально-розважальну гру «Гідні бути українцем».

Розпочали її хвилиною мовчання, вшанувавши громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини і громадянина в Україні та віддали життя за наше щасливе майбутнє.

Проводячи гру, організатори поставили собі за мету: розширити знання про власну країну, розвивати почуття національної свідомості, гідності та громадянської активності, повагу до української культури, почуття гордості за свою Батьківщину, розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, відповідальним за долю своєї держави.

Власне сама гра пройшла у шість етапів: Мистецтво; Логічні задачі; Мовні загадки; Звичаї та традиції; Видатні українці; Гідність для мене. Її учасниками стали учні 9-11 класів, які розділились на три команди.

На кожному етапі на учасників чекало по п'ять питань і, як підсумок, додаткова інформація до питань.

На шостому, завершальному етапі, учасники заходу відкрили конверт з листами у майбутнє, які писали учасники тематичного заходу «Година гідності» вчителі, учні, сьогоднішні випускники та гості 21 листопада 2019 року, описавши, що для нас значить Гідність. Вони виявились досить змістовними та душевними.

За пропозицією лідерів учнівського самоврядування всі вирішили продовжити започатковану традицію написання листів у майбутнє і написали листи «Щоб потрібно робити, щоб відчувати себе гідною людиною», які заплановано прочитати в наступному 2021 році і побачити, що вдалось змінити за рік, чого досягнути.

Захід приніс море позитивних емоцій та гордості за наш український народ.

Вітаємо усіх зі святом!І нагадуємо :«Майбутнє залежить від кожного з нас!»

За матеріалами Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

138
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.